Návštěvy: 835501
On-Line: 22
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

7. 10. 2007 20. kolo ligy
Olešná - Sokol Rohozec 5:0

K dalšímu utkání jsme nastoupili na našem hřišti proti beznadějně poslednímu týmu z Rohozce. Od začátku jsme se do nich pustili, vytvářeli jsme si šance. Měli jsme problémy s koncovkou, ale pak krásně za vápnem vystřelil Feilhauer a míč skončil u pravé tyče. O chvilku později si Chemčuk připravil balón na levou nohu a jeho dělovka div neroztrhla sít. Těsně před koncem prvního poločasu s k odraženému míči dostal dnes aktivní Feilhauer a takovou polostřelou zvýšil na 3:0. Druhý poločas byl obrazem toho prvního, my jsme hráli, vytvářeli jsme si šance, ale míč většinou skončil mimo branku. Pak se m íč náhodně dostal opět k Feilhauerovi, míč mu ovšem skočil na holeň, ale překvapen byl spíše brankář hostí, který tuto nepovedenou střelu podcenil a míč doskákal za čáru. Několikrát pěkně vystřelil na bránu Čada, Novotný i Pantůček, ale vždy chyběla přesnost. Na to se asi nemohl dívat Chemčuk, který na půlce obešel dva protihráče a asi tak dva metry za polovinou hřiště trknul bodlem do míče a ten skončil v pravém horním rohu. Do konce zápasu se ještě několikrát dostali hosté do šance, ale s tím neměl Pavel Kotlán moc práce. Nejlepší hráč byl vyhodnoce Feilhauer, který vstřelil hattrick. Zápas se vyvedl skoro všem, nebyl zde nikdo, kdo by hrál vyloženě špatně.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Novotný Jiří, Földvary Alfréd, Jurik Roman, Čada Zdeněk, Pantůček Jirka, Chemčuk Míra, Kakáč Luboš a Stloukal Míra.