Nick:
Návštěvy: 954092
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

16. 6. 2007 9. kolo ligy
Sokol Rohozec - Olešná 1:4

Na další zápas ligy jsme se zajeli podívat na travnaté, ale hrbolaté hřiště do Rohozce. Od

  začátku jsme se přizpůsobili pomalé hře soupeře a za první půlku jsme na jejich brankáře vystřelili pouze jednou, to když Pantůček vyslal tvrdou střelu, ale gólman ji zlikvidoval. Do druhé půle jsme vlítli, začali jsme běhat a zpřesnili přihrávky. Několikrát jsme ohrozili soupeřovu bránu, ale kýženého gólu jsme se ještě nedočkali. Pak se dostal míč před vápnem k dnes docela špatně hrajícímu Kakáčovi a ten nádhernou střelou po zemi k levé tyči dostal náš tým do vedení. Přihrával mu Novotný Jura.

 O chvíli později se prodíral k brankáři Jura Novotný, vystřelil, gólman výborně zasáhl, ale pak mu míč vypadl z rukou přímo před bránu, kde byl zavčas Kakáč a pro něj nebyl problém dorazit míč do prázdné brány. Asi o tři minuty dále vybojoval na půlce míč Stloukal, který jej nasměroval kolmo dopředu, kde si naběhl dnes velmi střelecky potentní Kakáč a sólo na brankáře zakončil hokejovým blafákem, kdy si gólmana domácích položil na zem a v klidu do prázdné brány dokonal hattrick. Od té doby jsme hráli v pohodě, zkoušeli jsme rychlé nahrávky na jeden dotek a pokračovali ve vytváření brankových šancí, kdy jednu z nich spálil Roman Jurik, kdy při útoku na brankáře jej sice krásně obstřelil, ale míč se odrazil od tyče až na druhou stranu. Pak výborně nahrál Feilhauer Michal od rohového praporku

 přesný míč na Romana Jurika, kterému stačilo jen nastavit nohu a bylo to 0:4. Těsně před koncem po nedorozumění obrany vstřelil soupeř čestný úspěch, což ale nezměnilo nic na tom, že jsme vyhráli zcela zaslouženě 4:1. Jako hráč zápasu byl vyhodnocen Ivoš Kopecký, který parádně sbíral všechny míče, které směřovaly za obranu. Jako hráč, který hrál mizerně byl vyhodnocen i přes vstřelení hattricku Kakáč Luboš, jenž první půlku zcela odchodil.

Dnešní zápas dotáhli do vítězného konce tito hráči: Stloukal Míra, Kopecký Ivoš, Hrazdíra Lukáš, Novotný Jura, Klimeš Dan, Jurik Roman, Feilhauer Michal, Pantůček Jura a Kakáč Luboš.

16. 6. 2007   kAkIn