Návštěvy: 918677
On-Line: 21
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov

20.08.2020 10. kolo II. ZEAS ligy
SK JKP Olešná - FC Rašov
3:11 (6:0)

Skoro po 2 měsících jsem se sešli k sehrání dalšího kola II. ZEAS ligy. Sice se mělo hrát v neděli, ale dorazilo hodně omluvenek, tudíž jsme se s vedoucím týmu Rašova dohodli na předehrání již v týdnu. Soupeř nakonec přijel s 8 lidmi do pole. My jsme měli na střídání jen dva hráče. K dalšímu zápasu dorazil i Lukin Hrazdíra, který tak prožívá velký comeback do týmu.

Do brány šel Víťa Štěpánek. Zápas začal ve velkém tempu, což nám dělalo problémy. Ale mohli jsme to čekat, protože tým Rašova jde jasně za postupem do nejvyšší soutěže. Jsou to mladí kluci, kteří spolu hrají dlouho a jsou to hlavně aktivní fotbalisté. V tomto zápase jsme určitě nepočítali s bodových ziskem. Hosté nás hned od začátku přesvědčovali, že jsme udělali dobře. Po dvou střelách jsme prohrávali  0:2. Hosté se dostávali do útoku jednoduše, jedna dvě přihrávky, náběh, střela. Následně udělal chybičku Fero Földváry, hostující hráč doráží do prázdné a je to  0:3. Zanedlouho další akce, lovíme míč ze sítě, je to  0:4. Azzy Azbayar je nervózní, není schopen zpracovat míč. Nám děla problém rychlost hráčů Rašova, celkově jejich tempo jejich hry. Hosté hází aut, Míra Chemčuk podskočil vysoký míč, hostující hráč pohodlně hlavou zvyšuje již na  0:5. Dlouhý míč od Vítě Štěpánka na Luboše Kakáče, ten dokonce zpracoval míč a poslal ho vpravo na nabíhající Jury Novotného. Jura Novotný vystřelil pěknou střelu, která šla ale mimo bránu. Hosté ještě do poločasu spáchali jednu akci, zvyšovali tak na  0:6. Poločas skončil hrozným výsledkem 0:6.

O poločasu jsme si řekli, že musíme být aktivnější a hlavně si důsledně hlídat hráče, běhat s nimi, zlepšit zpracování míče a nahrávky. Jen začal druhý poločas, už jsme vytahovali míč ze sítě a je to  0:7. No hráli jsme dál, teda spíše jsme se snažili. Soupeř byl opravdu velmi dobrý. Tak jsme se dočkali i osmého gólu, je to tedy  0:8. Na hřišti to ale tak špatně nevypadalo. My jsme se snažili hrát, ale špatně jsme volili finální nahrávku nebo zakončení. Soupeř pak využíval rychlým brejkem naších chyb. Dá se říct, že co střela, to branka. Pokud teda míč neletěl do zahradnictví nebo do lesa. Luboš Kakáč přihrál Azzymu Azbayarovi, ten z dálky vypálil k pravé tyči a snižuje na -  1:8. Od té doby ta nervozita z Azzyho spadla, snažil se víc hrát s míčem a dařilo se mu. Zdena Čada potáhl míč, mohli jsme jít 3 na jednoho, ale Zdenovi Čadovi se nepovedla přihrávka, míč získal soupeř, šup, přečíslení, gól -  1:9. Fero Földváry našel přihrávkou Azzyho Azbayara, ten střelou k tyči snižuje na  2:9. Azzy Azbayar hledal přihrávkou před bránou samostatně stojícího Jury Novotného, míč mu však proletěl pod nohou, takže z toho nic nebylo. Hosté opět rychlý útok, je to  2:10. Víťa Štěpánek dlouhý míč na vytaženého Fery Földváryho, který po zpracování střílí k levé tyči a snižuje -  3:10. Hosté si s námi pohráli, zvyšují svoje vedení na  3:11. Ivo Dobiášek naposledy foukl do píšťalky a zápas tak končí naší prohrou 3:11.

Zápas to byl velice těžký, soupeř byl o 2 levely jinde. My jsme se sešli po skoro 2 měsících a v nekompletní sestavě. V bráně se nedařilo Víťovi Štěpánkovi. V první půlce Azzy Azbayar nebyl schopen zpracovat míč, ve druhé půlce se chytil, nakonec nehrál špatně. Zápas se hrál ve vysokém tempu, kterému jsme se nedokázali přizpůsobit a hodně jsme chybovali. Ale nakonec je asi výhodou, že jsme tento zápas odehráli jako první utkání, v dalších zápasech už by to mělo být lepší.

Rozhodčí Ivoš Dobiášek odpískal zápas s přehledem.

Azbayar Azzy (Kakáč Luboš), Azzbayar Azzy (Földváry Fero), Földváry Fero (Štěpánek Víťa).

Hráli: Štěpánek Víťa - Földváry Fero starší, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukin, Chemčuk Míra - Azbayar Azzy, Novotný Jura "C" a Kakáč Luboš.