Nick:
Návštěvy: 952755
On-Line: 8
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20.10.2019 24. kolo III. VM-Izolace ligy
SK JKP Olešná - SOKOL Lhota Rapotina
9:2 (5:0)

Poslední domácí utkání jsme odehráli na našem travnatém hřišti za odcházející mlhy v neděli. Hosté dorazili pouze v šesti lidech, tudíž neměli na střídání. Nás bylo jako skoro vždy, osm do pole plus gólman.

Netrvalo dlouho a ujali jsme se vedení, když po akci na 2 doteky dával finální nahrávku David Kučera před bránu Jurovi Novotnému, který se do prázdné nemýlil -  1:0. Zanedlouho mohl přidat další Luboš Kakáč, ale míč měl v dobré příležitosti pod nohou a pak minul bránu. Zbyňa Štěpánek dostal od Luboše Kakáče míč před vápnem, měl prázdnou bránu, ale míč na hrbolatém terénu uskočil. Na druhé straně Víťa Štěpánek bravurně chytil jasný gól, když vytlačil v pozici ležícího střelce ještě pravou rukou ostrý míč, který letěl nad jeho hlavou těsně vedle tyče do brány a vyrazil na roh. David Kučera střílí do tyče. Jura Novotný potáhl, dal Zbyňovi Štěpánkovi, ten střílí suverénně k tyči -  2:0. Luboš Kakáč rozehrál na Zdeny Čady, ten krásně našel nabíhajícího Jury Novotného a je to už -  3:0. Hosté nečekaně rozehráli přímý kop, Víťa Štěpánek spatřil míč letící okolo zdi do levého rohu na poslední chvíli, parádním zákrokem zabránil inkasování velmi chytře zahraného míče. Zbyňa Štěpánek přenechal daleko za vápnem Márovi Šimečkovi, ten se z první opřel do míče a krásná střela skončila v síti bezbranného gólmana hostí -  4:0. David Kučera táhl míč, rozhodl se, že bude střílet. Jeho střelu z dálky tečoval ještě Zbyňa Štěpánek, míč končí v síti -  5:0. Víťa Štěpánek ještě několikrát vytáhl vynikající zákrok, kterým vzal vítr z plachet hostujícímu týmu, který tak neproměnil mnoho jasných šancí. Poločas končí 5:0.

Druhá půlka pokračovala tak, jak první skončila. Mára Šimeček z boku nahrál před bránu, Jura Novotný už dával do prázdné -   6:0. Předvedli jsme špatné střídání, když nás bylo na hřišti jen 4 v poli, ještě k tomu všichni vytažení u brány soupeře. Tam jsme ztratili míč, hostující hráč šel sám na Víťě Štěpánka a předvedl, hlavně Lubošovi Kakáčovi, bezchybné zakončení do horního růžku -  6:1. Zdena Čada ale na obdržený gól okamžitě zareagoval, nezištně našel Zbyně Štěpánka, ten proměnil -   7:1. Jura Novotný střílí, Fero Földvary tečuje a je to   8:1. Zajímavý moment byl k vidění nedlouho poté. Hostující hráč si v hluboko v obranné části své poloviny všiml, že Víťa Štěpánek je daleko z branky a dlouhým nákopem ho nachytal na hruškách -  8:2. Mára Šimeček dával zpět na Zbyně Štěpánka, ten trefil nádherně horní rožek brány hostujícího týmu a je to -  9:2. Bylo vidět, že hostující hráči toho mají již dost, ale i přesto se stále snažili o přechod do útoku a zakončovat. Proti byl ovšem Víťa Štěpánek, který již nedopustil inkasování další branky. Rozhodčí tak ukončil utkání, vyhráli jsme 9:2.

Před zápasem jsme hovořili o tom, že Zdena Čada má za celou sezónu jen jednu gólovou přihrávku. V tomto zápase tak splnil úkol na 200 procent, když nahrál na dvě branky. Zbyňa Štěpánek dal 4 branky, Jura Novotný dal 3 branky. Soupeř si přijel v klidu zahrát, bylo jich málo. I tak nám hráči dělali spoustu problémů, ve skoro totožné sestavě hrající u nich nás porazili.

  Nejlepším hráčem byl opět Víťa Štěpánek, který zlikvidoval několik jasných šancí, předvedl bravurní zákroky. Pochválit musíme i Zbyně Štěpánka za 4 branky a Jury Novotného za hattrick.

 Novotný Jiří (Kučera David), Štěpánek Zbyňa (Čada Zdena), Novotný Jiří (Čada Zdena), Šimeček Mára (Štěpánek Zbyňa), Štěpánek Zbyňa (Kučera David), Novotný Jiří (Šimeček Mára), Štěpánek Zbyňa (Čada Zdena), Földvary Fero (Novotný Jiří), Štěpánek Zbyňa (Šimeček Mára).

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Čada Zdeněk

 Földvary Fero starší

 Šimeček Mára (C)

 Rech Vašek

 Kučera David


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Kakáč Luboš

 Valoušek Zdeněk.


16.11.2019   kAkIn