Nick:
Návštěvy: 952768
On-Line: 11
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

17. 08. 2018 12. kolo IV. PÍRO DSO ligy
SK JKP Olešná – SOKOL Lhota Rapotina
4:5 (2:2)

K prvnímu podzimnímu kolu, respektive 12. kolu IV. ligy jsme nastoupili až v pátek 17. 08. 2018, jelikož soupeř požádal o přeložení, protože u nich byla pouť. Začátek zápasu byl stanoven na 18:00 hod. Na zápas nás dorazilo hodně hráčů, do pole nakonec bylo 11 lidí, což už na začátku představovalo problém. Vždy, když nás bylo tolik, hráli jsme špatně a prohráli. Nedá se takto rozdělit hráče na pravidelné 2 pětky, jeden hráč byl navíc. V zápase jsme představili nového hráče, Alfréda Földvaryho, ale juniora, den před zápasem oslavil 18. narozeniny.

Rozhodčí zahájil utkání, hosté měli výhodu rozehrávky a náležitě ji využili. Míč ihned přenesli dlouhým pasem na útočníka, kterého si ale nikdo nevšímal, takže v 10. vteřině zápasu jsme prohrávali 0:1. Zanedlouho opět další chyba, a hosté navýšili vedení na 0:2. My jsme předvedli celkem hezkou akci po ose Jura Novotný, Alfréd Foldvary ml. a Zdena Čada, Zdena Čada zakončoval, ale nic z toho nebylo. Další akce Zbyňa Štěpánek, Míra Chemčuk a střílel Michal Feilhauer, který se na zápas dostavil po velmi dlouhé době správně nabuzen na kvalitní malý fotbal. Míč šel vedle. Terén byl velmi špatný, vlivem tropického léta ze hřiště zmizela veškerá tráva, takže více trávy je nyní i na hřišti na Olešné. Zdena Vach dobře vystřelil, ale branka z toho také nepadla. Opět pěkná akce, na začátku stál Míra Chemčuk, dále Zbyňa Štěpánek, centr a Jura Novotný hlavou mířil vedle. Michal Feilhauer našel Vaška Recha, ten těsně míjí střelu branku. Míra Chemčuk vhazoval aut, mířil na Zbyně Štěpánka, ten však minul zařízení nad. Zdena Čada efektně zpracoval míč, střílel, gólman vyrazil. Na druhé straně ale Zdena Čada zaspal, málem z toho byl další gól. Jura Novotný přihrál na Míry Chemčuka, ten se bodlem nemýlil – 1:2. Soupeř se dostal k zakončení, Kubas Haresta vykryl. Vašek Rech dostal míč od Jury Novotného, rozhodl se, že vystřelí, jeho rána skončila u levé tyče – 2:2. Poločas skončil 2:2.

Druhá půlka začala opět zaspáním našeho obránce, hosté se dostali do zakončení, naštěstí Kubas Haresta předvedl další z mnoha skvělých zákroků. Alfréd Földvary ml. vhazoval aut na Michala Feilhauera, ten trefil tyč. A soupeř opět zahrozil, dostal se k zakončení a je to 2:3. Střela se odrazila od břevna do brány k vnitřní, dolní spojnici brány. Naši hráči se dohadovali, že to branka nebyla, ale rozhodčí musel tuto branku uznat, protože byla jasná a zřetelná. Na druhé straně se snažil Zbyňa Štěpánek na 4 krát překonat brankáře a val před ním, nakonec z toho nic nebylo. Ale v našem obraném pásmu jsme si zase nepohlídali hráče a ten v klidu zvyšuje již na 2:4. Pak ještě musel zasahovat 3 krát Kubas Haresta. Mára Šimeček předvedl pěknou samostatnou akci, obešel obránce, nahrál před bránu, ale Alfréd Földvary ml. nedal. Zdena Vach střílel, následně ještě vyslal další střelu Michal Feilhauer. Alfréd Földvary střílí, gólman na dlouhou nohu vyráží. Také jsme se dočkali branky, Míra Chmečuk přihrál Zbyňovi Štěpánkovi, ten snižuje na 3:4. Ale co čert nechtěl, hostě od lajny do protipohybu Kubase Haresty opět navyšují vedeni – 3:5. Gólman hostů rozehrával od brány, trefil ale prvního svého hráče, míč tak skončil v síti – 4:5. Ještě jsme se snažili o vyrovnání, ale nedařilo se nám. Zápas tak skončil zbytečnou prohrou 4:5.

Zápasu ublížil velký počet hráčů, hráči se tak nedostali do tempa. Od příště bude opět pravidlo, že do pole 8 lidí, max 9. Měli jsme ale i tak spoustu šancí, nejsme schopni je proměnit.

 Chemčuk Míra (Novotný J.), Rech Vašek (Novotný J.), Štěpánek Zbyňa (Chemčuk), vlastní.

Hráči: Haresta Kubas - Földvary Fero, Kučera David, Vach Zdeněk, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Šimeček Mára – Rech Václav, Alfréd Földvary ml., Novotný Jura, Michal Feilhauer, Štěpánek Zbyňa.

Rozhodčí: Kakáč Luboš

Zápas Vám přinesl:

fix

13. 03. 2019   kAkIn