Návštěvy: 845186
On-Line: 21
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

13. 9. 2009 15. kolo III. ligy
Sokol Lhota Rapotina - SK JKP Olešná 2:1 (1:0)

V neděli 13. září jsme zavítali na prosívkové hřiště do Lhoty Rapotiny. Od začátku zápasu jsme na soupeře vlítli, Pantůček měl během pěti minut čtyři krásné šance, avšak ani jedna brankou neskončila. Po našem aktivním začátku se hra přesunula na naší polovinu, hlavně nám zatrhlo, když si Zdena Čada dal málem vlastní branku. Branka v naší síti na sebe dlouho nenechala čekat, když vhazování z autu přehlavičkoval útočník míč přímo do brány. V zápase jsme měli spoustu šancí, ale naše koncovka je dlouho špatná.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, další šance zůstaly neproměněny. Kakáč vhodil aut přímo na Lukina Hrazdíry, ten z voleje parádním hokejovým tahákem vsunul míč za záda domácího gólmana - 1:1. Později předvedl super akci Zdena, koncovka se nepovedla. Míč šel těsně vedle.

Nakonec jsme obdrželi vítěznou branku po chybě gólmana, kterému z ruky vypadl míč po autovém vhazování, přímo na nohu útočníka, který neměl moc těžkou úlohu dopravit míč do sítě - 2:1. My jsme neskládali zbraně, bojovali jsme až do konce, ale jako každý zápas nás zradila kocovka. Šance měl Pantůček, Čada, Kakáč. Vždy chybělo málo k tomu, abychom se radovali z branky, ale tu jsme nedali. S blížícím se koncem zápasu domácí začali faulovat, kdy rozhodčí posuzoval zákroky dosti podivně. My už jsme na vyrovnání nedosáhli.

V zápase jsme nebyli horším týmem, ale bohužel nás trápí koncovka. Když začneme proměňovat šance, neměli bychom mít problém se záchranou.

Zápas odehráli tito hráči: Luboš Kakáč, Feilhauer Michal, Földváry Alfréd, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří a Hrazdíra Lukin.