Návštěvy: 809273
On-Line: 81
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!

10. 5. 2009 4. kolo III. ligy
SK JKP Olešná - Sokol Lhota Rapotina 1:2 (1:1)

V neděli 10. května k nám na naše hřiště přijel tým Sokola Lhota Rapotina. S tímto týmem jsme sehráli v minulosti již několik utkání, která byla vesměs vyrovnaná. Doneslo se nám, že je to nyní úplně jiný tým, než býval, prý posilněn kvalitním hráči z Boskovic. Do utkání jsme vstoupili grandiózně. Již ve třetí minutě našel patičkou Földváry před bránou Feilhauera, který směřoval míč k pravé tyči, gólman hostí nestačil zareagovat - 1:0. Za dvě minutky Klimeš krásně vystřelil z pravé strany, brankář vyrazil reflexivně nohou. Prvních sedm minut jsme byli jednoznačně lepším týmem, bohužel, od sedmé minuty naše aktivita upadala, hrála se mizerná kopaná. Stále jsme měli míč více na svých kopačkách my, ale pouze na naší polovině nebo ve středu hřiště. Nebyli jsme vůbec schopni vystřelit, či vymyslet nějakou kloudnou akci, která by se mohla považovat za šanci, kdy by byla ohrožena brána soupeře. Stloukal si zpracoval odražený míč, ihned vystřelil, míč však skončil těsně vedle. Hra byla poznamenána častými fauly, jeden z nich ve vápeně soupeře na Feilhauera byl neodpískán. Pak přišla rozehrávka rohového kopu soupeře, kdy se míč dostal ke zcela volnému hráči za vápnem, tento se pokusil vystřelit, kdy mu míč nesedl, na pravé pravé straně se k míči dostal další dobíhající volná hráč a tento vyrovnal na 1:1. Obrana rohových kopů a následná hra se nám vůbec nedaří, musíme na tom zapracovat.

Do druhé půlky jsme vstoupili s tím, že máme zájem na tom, abychom konečně získali tři body. Takto byla určená i taktika, kdy jsme měli více hrát po zemi, podržet míč, nahrávky po zemi, častá střelba. Toto se nám ale zrealizovat na stop procent nedařilo. Feilhauer krásně vystřelil, obránce tečoval, takže z toho nebylo vůbec nic. Dan výborně zpracoval míč, nahrávka před bránu Földvárymu, který bohužel nedal. Hra se přelévala z jedné půlky na druhou, do šancí se týmy vůbec nedostávaly. Pak však přišla velká chyba Kakáče, který byl na místě posledního, kdy šel vysoký míč, který chtěl posunout na zcela volného Novotného, místo toho však krásně vybídl útočníka soupeře, který sám před Kotlánem nezaváhal a bylo to 1:2.

My jsme se po obdržení branky vrhli do útoku s úmyslem vyrovnat, nasadili jsme skoro nejsilnější sestavu, dostali jsme hráče soupeře pod tlak, u kterého bylo vidět, že je na konci se silami. Nám nahrál fakt, že dva z jejich hráčů nemohli dále kvůli zranění hrát. Snažili jsme se hrát po zemi po stranách, dostávali jsme se blíže k bráně, avšak chyběl důraz nebo kvalitnější zakončení. Stloukal se pokusil o samostatný průnik, ještě mohl jít dále, vystřelil, bohužel to nebyla střela, která by brankáře ohrozila. Těsně před koncem jsme zahrávali přímý kop z hranice vápna na levé straně, míč rychle rozehrál Feilhauer na Kakáče, ten se do míče pěkně opřel, bohužel střela mířila těsně vedle levé tyče soupeřovy brány. Dále už se nic zásadního nestalo, soupeř si výsledek v klidu pohlídal, my tak musíme na první výhru čekat nejméně do neděle.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Mikač David, Stloukal Miroslav, Luboš Kakáč, Novotný Jiří, Feilhauer Michal, Vlasta Svoboda, Földváry Alfréd, Chemčuk Míra a Daniel Klimeš.