Nick:
Návštěvy: 952776
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

10. 5. 2008
II. PYŽAMOVÁ PARTY

Na sobotní májový večer, desátého dne v květnu, připravil Vlasta Svoboda se svojí přítelkyní Janou, pro všechny z Olešné, z Blanska a nedalekého okolí v pořadí již druhou pyžamovou party. Po loňské úspěšné premiéře se dal očekávat hojný počet návštěvníků. Vstupné bylo lidové, za třicet s pyžamem, za pade bez (pyžama). Celý večer uváděl Vlasta s Janou, z repráků duněly písničky jak pro starší, tak i pro nás, skoro -náctileté:-) Občerstvení bylo to, co si kdo sám donesl. Byly připraveny soutěže, pro výherce v nich i bohatá odměna.

První soutěž spočívala v tom, že každý měl k noze přivázán nafouknutý balónek a navzájem si na něj museli šlapat tak, aby prasknul. Vyhrál ten, kdo zůstal s nafouknutým balónkem.


 Další soutěž byla ve dvojicích. Každý v té dvojici měl svázané ruce provázkem, provázky byly provlečeny. Vyhrál ten, kdo se dokázal z tohoto hlavolamu dostat. Bylo velice zajímavé pozorovat soutěžící, jak si neví rady. Bylo to velice jednoduché, ale chtělo to trochu vtipu.

Super akcí bylo vystoupení taneční skupiny Maličkosti, která všem přítomným předvedla, jak se tančí Kankán. Osobám mužského pohlaví div, že nevypadly oči z důlků. Bylo se opravdu na co dívat. Tanečnice byly moc šikovné a po nich byli na place převést svoje taneční umění Jožka, Pavouk a Jára. Sklidili veliký aplaus od obecenstva. Možná to jejich vystoupení bylo o něco lepší než od taneční skupiny Maličkosti.


  Akce pokračovala, na pořadu večera byla další soutěž. Přihlášené dvojice musely sehrát scénku, kterou zadal Vlasta, každý si ji vylosoval. Jako námět tam byl třeba Pat a Mat, Rumcajs a Teletubbies. Byla to ovšem náramná sranda. Pak se volilo nejlepší pyžamo večera, kdy jako Miss II. Pyžamové Party byla dvojice stařenek a Missákem byl zvolen Jára se svojí apartní košilkou.

 Jako další soutěž proběhla módní přehlídka, u které jsme se opět nasmáli a ne málo. Pak jsme tancovali, až naše pyžama byla od potu durch mokrá. Ke konci nás čekala poslední soutěž, soutěžící dostávali v rychlém sledu otázky a museli na ně, v co nejkratším čase odpovídat. Diváci pak zvolili, kdo se jim nejvíce líbil. Po skončení soutěže se až do konce celé party tancovalo a juchalo. Zkrátka akce se povedla.

Musím za všechny přítomné poděkovat Vlastovi, Janě a Lucii (a všem, co s tím měli co společného), že to tak perfektně připravili a že to byla zábava, jak se sluší a patří..

Doufám, že příští rok se zas tady sejdeme a pořádně si zaskotačíme. Byla to prostě bomba.

27. 5. 2008   kAkIn