Návštěvy: 716278
On-Line: 96
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

17. 08. 2013 12. kolo V. ligy
POZDNÍ SBĚR - SK JKP Olešná
7:2 (1:1)

V sobotní prázdninový podvečer jsme zajeli k zahájení podzimní části V. ligy, 12. kolo se odehrálo na travnatém hřišti u MŠ v Třebětíně. Toto hřiště jsme znali již z dřívějšího působení týmu Fabrika Letovice a následně Lefler Chlum. Hřiště bylo opravené, srovnané. Na zápas jsme odjížděli pouze v počtu 7 lidí, tedy s jediným hráčem na střídání. Počasí bylo opět tropické, takže jsme se obávali, abychom vydrželi s dechem.

Zápas byl od začátku vyrovnaný, domácí ale mnohem lépe kombinovali. My jsme si nemohli pořádně nahrát, zpracování míče byl velký problém. Naše obrana však domácí hráče do zakončení nepustila, míč posbírali obránci nebo si je pochytal Kubas Haresta. Po rychlé rozehrávce míč patičkou posunul mezi obránci Jura Novotný, svou šancí vycítil Luboš Kakáč, který se neohroženě pustil do útoku, levou nohou překonal brankáře, když trefil míč do levého horního růžku - 0:1. Od té chvíle se kvalita fotbalu malinko zlepšila. Více přihrávek si našlo svého adresáta, ale i přesto měli někteří naši hráči problémy jak se zpracováním, tak s přesnou přihrávkou. Už jsme se domnívali, že první půlku dohrajeme s jednobrankovým náskokem, ale v poslední minutě byl před naší bránou závar, jeden z našich hráčů míč nešťastně přihrál přímo na útočníka domácích, který byl sám před Kubasem Harestou, míč skončil v síti - 1:1.

V poločase jsme se domluvili, že se pokusíme vstřelit dvě tři branky a zápas v klidu dohrát. Jenže začátek druhé půlky vypadal úplně jinak. Náš tým jakoby usnul po píchnutí od trnu růže, domácí toho náležitě využili, během několika málo minut jsme prohrávali 3:1. Od té doby jsme se snažili o vyrovnání, veškeré síly jsme vložili do útoku, na bránění jsme moc nespoléhali. Vytvořili jsme si velký tlak, roztočili jsme vysokou hru, ale bohužel kvalitní finální přihrávky jsme v našem repertoáru nenašli. Domácí se tak po našich chybách před jejich brankovým území dostávali velmi jednoduše k zakončení, Kubas Haresta spoustu jejich šancí vychytal, do obrany se vracel většinou jen Lukin Hrazdíra, ten předvedl, že před podzimní částí hodně potrénoval fyzičku, běhal od brány k bráně. I přes výtečný výkon Lukina Hrazdíry a Kubase Haresty jsme několikrát inkasovali. Domácí ještě mnoho šancí zazdili, pravděpodobně se poučili z přátelského utkání naší reprezentace s Maďarskem a z neuvěřitelného zakončení Jiráčka. Přesně podle jeho not totiž domácí asi v pěti případech netrefili prázdnou bránu. Domácí to ale vůbec trápit nemuselo, vedli 6:1, my jsme se stále snažili o snížení rozdílu. Míra Stloukal přihrál Jurovi Novotnému, tomu se podařilo snížit na 6:2. Domácí však ještě v poslední minutě navýšili náskok, a sedmou brankou stanovili výsledek tohoto utkání na 7:2.

V tomto zápase se jasně potvrdilo, že bez tréninku to nejde. Nebyli jsme si schopni přesně přihrát, zpracování míče nám dělalo velké problémy. Soupeř hrál jednoduše. Ve druhé půlce jsme pouze útočili, z čehož pramenili šance domácích. Domácí mohli přidat ještě dalších deset branek. Zápas ovlivnil začátek druhé půle, když jsme si nechali dát dvě zbytečné branky. Pak už jsme museli hru vysunout. Kdyby jsme neinkasovali, hráli stejně jako v první půlce, těžkou odhadnout, zda by domácí vstřelili nějaké branky.

Kakáč (Novotný), Novotný (Stloukal)

Nejlepší z našich hráčů byl Kubas Haresta, zachránil nás od inkasování spousty gólů, v poli předváděl pěkný výkon Lukin Hrazdíra, který makal nadoraz.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Michal Kupka, Míra Stloukal, Lukin Hrazdíra a Jirka Novotný.