Nick:
Návštěvy: 952562
On-Line: 22
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

08. 05. 2013 "ODLOŽENÉ" 1. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - POZDNÍ SBĚR
4:4 (1:2)


 Ve sváteční středu jsme dohrávali odložené utkání 1. kola V. ligy. Na naše hřiště zavítal soupeř Pozdní Sběr z Letovic. My jsme nastoupili do utkání se dvěma hráči na střídání. První branku jsme inkasovali po chybě při rozehrávce, to Mára Šimeček si nepokryl hráče, soupeř se dostal do vedení 0:1. Hráči soupeře nás rozebrali, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Na druhé straně jsme podniknuli rychlý protiútok, Zdena Čada hodil aut, Jirka Novotný dal ve velmi těžké pozici na 1:1.

 U naší brány opět hráči Pozdního Sběru hrozili, nejprve zachraňoval Fero Földvary, pak zase Kubas Haresta v bráně. My jsme měli spoustu šancí na vstřelení branky, ale nedařilo se nám zakončení. Zdeněk Čada fauloval, Fero Földvary prošel, ale nedal. Na druhé straně si nás hráči soupeře rozebrali, před bránou zůstal jeden nepokrytý hráč, kterého si Mára Šimeček nestačil přebrat, a bylo to 1:2. Jirka Novotný opět na druhé straně nedal tutovku. Následně předvedli pěkné akce Zdena Čada a Fero Földvary, ale branka z toho nepadla. Poločas tak skončil 1:2.


 Ve druhé půlce se dostal soupeř před bránu po chybě Jirky Pantůčka, zachraňoval Kubas Haresta. Luboš Kakáč šel na bránu, střela směřovala nad branku soupeře. Akce Zdena Čada a Jirka Novotný, míč končí těsně vedle. Kubas Haresta skvěle chytil tvrdou střelu z dálky, Zdeněk Čada ale chyboval na půlce, když šel do dvou, ti jej obehráli, střelou do růžku zvýšili vedení na 1:3. Netrvalo dlouho a bylo to již 1:4, když další střela mířila přímo mezi nohy Kubase Haresty, který nestačil zareagovat. Vypadalo to s námi na ručník.


 Jirka Novotný střílí mimo. Konečně útok, Mára Šimeček rozehrál na Jirky Novotného, ten zakončil a je to 2:4. Kubas Haresta se v naší bráně nenudil, opět zachraňoval, co se dalo. Mára Šimeček střílí, míč byl vyražený, my jsme se snažili dorážet, Zdena Čada střílí, opět odražený míč, Luboš Kakáč jej však uklízí do sítě a snižuje na 3:4. Soupeř ale pokračoval v dobré hře, Kubas Haresta musel několikrát předvést svoje umění. Blížil se konec utkání, s míčem si pohrál Luboš Kakáč, dostal se před brankáře a zakončil k pravé tyči – 4:4.

Nedaří se nám zakončování, pak dostáváme po našich chybách zbytečné a levné branky. V tomto zápase jsme nesložili zbraně a hráli až do konce.

 Novotný (Čada), Novotný (Šimeček), Kakáč (Čada), Kakáč (Čada)

  Nejlepší z našich hráčů byl Kubas Haresta, zachránil nás od inkasování spousty gólů, v poli předváděl pěkný výkon Fero Földvary.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Fero Földvary, Zdena Čada, Mára Šimeček, Marťas Hlaváč, Luboš Kakáč, Jirka Pantůček a Jirka Novotný.

13. 05. 2013   kAkIn