Návštěvy: 848860
On-Line: 20
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ

21. 10. 2007 22. kolo ligy
Olešná - Sampdoria Poříčí 3:6

K našemu poslednímu mistrovskému zápasu v roce 2007 jsme se postavili proti mužstvu, které podzimní část sezóny odehrálo ve velkém

stylu a právem okupovalo třetí místo naší ligy. K nám na Olešnou přijeli dosti pozdě, kdy už jsme byli všichni (až na výjimky) přesvědčení, že nepřijedou. Těsně před uplynutím stanovené čekací doby jsme ovšem mohli znovu pověsit sítě a pořádně se v chladném počasí rozběhat. Začátek byl pro nás jako z růžového snu, kdy v prvních šedesáti vteřinách dostal náš tým do vedení Novotný, který vybojoval na polovině míč a po krátkém vedení obstřelil brankáře. Pokračovali jsme dál v aktivní hře, kdy jsme si vytvářeli šance, ale neproměňovali.

Další naše branka padla po vysunutí Chemčuka Kakáčem, kdy Míra Chemčuk šel sám na brankáře a obstřelil brankáře do spodního pravého rohu. Zanedlouho po tom byla k vidění pěkná akce, kterou rozehrál Chemčuk, kdy následovali přihrávky na jeden dotek přes Novotného až k Pantůčkovi, který střílel do již odkryté branky, bohužel se míč odrazil od tyče ven do hřiště a soupeřovi zadáci si s tím poradili. Nastala chvíle, kdy jsme jakoby povolili a Pavel Kotlán předvedl dva dobré zákroky během jedné minuty. Pak ovšem zahrávali hosté přímý kop, kdy chytře rozehráli na úplně volně nabíhajícího se hráče, který neměl problém snížit. U této akce malinko zaspal Kakáč, který si měl tohoto střelce hlídat. Vyrovnání přišlo po autovém vhazování, kdy míč chytře útočník prodloužil do pravého horního rohu naší branky. Vyrovnání soupeře povzbudilo a další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po poločase jsme prohrávali 2:3. Do druhé půle

jsme vstoupili s tím, že začneme více bojovat, míč bude na zemi a přesnější nahrávky nám pomůžou dostat se do zakončení. Nehráli jsme špatně, ale soupeř pokaždé využil naší hrubé chyby a nebýt ještě dobrých zákroků Pavla Kotlána, mohlo být skóre ještě hrozivější. Za stavu asi 2:5 vybojoval Pantůček míč v souboji s gólmanem a dorazil jej do brány. Pak soupeř opět zvýšil po dalším našem zaváhání na konečných 3:6. V tomto zápase jsme nehráli až tak špatně, jak to vypadá z výsledku, měli jsme hodně šancí na vstřelení branky, ale bohužel jsme nebyli schopni tyto šance na rozdíl od soupeře proměnit. Jako jeden z dalších problémů je to, že nedokážeme vystřelit ze střední vzdálenosti a míč stále taháme až do vápna, kde z toho pak stejně nic není. V tomto zápase nelze určit nejlepšího hráče našeho týmu, myslím, že všichni, co byli na hřišti, se snažili hrát co nejlépe.

Tito hráči dnes odehráli tento smolný zápas a postarali se o smutné loučení se sezónou 2007: Kotlán Pavel, Chemčuk Míra, Földvary Alfréd, Feilhauer Michal, Novotný Jura, Pantůček Jura, Stloukal Míra, Klimeš Dan, Kakáč Luboš.