Nick:
Návštěvy: 952553
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

30. 6. 2007 11. kolo ligy
Sampdoria Poříčí - SK JKP Olešná 2:5

K dalšímu utkání jsme zavítali do Poříčí, kdy jsme měli ze soupeře po výsledcích v této sezóně velký respekt. V minulosti se nám zde na jejich krásném travnatém hřišti dařilo a hráli jsme zde vůbec nejlepší fotbal. Jak bylo v minulosti, stalo se tak i tentokrát. Od začátku zápasu jsme nechtěli nechat nic náhodě a tvrdě jsme na soupeře zatlačili. Měli jsme jasnou převahu, jen branky nějak nechtěli padat. Jednu branku, kterou vstřelil Feilhauer neuznal rozhodčí. Za celý zápas jsme si vypracovali tolik brankových šancí, že kdybychom dali patnáct gólů, soupeř by se tomu nemohl divit. Takhle je i těch pět vstřelených pěkná práce o kterou se zasloužili Pantůček Jura po nahrávce Zdeny Čady, pak sám Zdena Čada, kdy mu nahrával Jura Novotný. Míra Chemčuk vybídl Novotného a Roman Jurik pro změnu nahrál na branku Mírovi Chemčukovi. Vše završil po přihrávce Michala Feilhauera Jura Pantůček a skóre utkání bylo 2:5. Jako hráč utkání z naší strany byl zvolen Míra Chemčuk, který ukázal, že když chce, tak je opravdovou posilou.

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Feilhauer Michal, Jurik Roman, Klimeš Dan, Chemčuk Míra, Novotný Jiří, ČAda Zdeněk, Földváry Alfréd, Pantůček Jiří.

30. 6. 2007   kAkIn