Návštěvy: 826006
On-Line: 51
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

28. 10. 2009 20. kolo 3. ligy

FC Sampdoria Poříčí- SK JKP Olešná 3:1 (0:1)

Ve středu 28. října jsme zajeli na travnaté hřiště do Poříčí, kde jsme měli za úkol v dohrávaném utkání získat aspoň nějaký bod, který by byl pro nás zlatým v boji o záchranu. Ihned na začátku utkání jsme mále dostali branku, zachránil to Pantůček, který se dostal za Mikače a skoro z brány vykopával míč. Nicméně vzápětí se hra přes Földvaryho patičku přenesla k Feilhauerovi, který vyslal nahrávku dopředu, míč z první trefil Kakáč pod nohou brankáři soupeře a bylo to 0:1. Soupeř začal tlačit, ve středu hřiště měl výraznou převahu, ale do vyložené šance se nedostal. Hráči Poříčí se snažili střílet ze střední vzdálenosti, kdy tyto střely byly velice nebezpečné, s těmito si poradil dnes vynikající Mikač, který zlikvidoval nepočítaně střel. My jsme ale po získání míče vyráželi do protiútoku, kde nám však chyběly síly, takže šance skončily před bránou, kdy se Stloukal ani Feilhauer nedokázali trefit do brány. Soupeř byl rychlejší, což se ovšem vědělo už před zápasem, jelikož tento tým tvořen výhradně z mladých a šikovných kluků. Kluci z Poříčí se v prvním poločase nemohli trefit, míče buď létaly nad bránu, nebo se o ně vždy postaral Mikač. Poločas skončil 0:1.

Druhý poločas byl úplně stejný, kdy měli míč na kopačkách převážně domácí, my jsme solidně bránili, za zády nám výborně chytal David Mikač. Soupeř měl tolik střel, co za celou sezónu, většinou střílel z dálky. My jsme se dostali taktéž několikrát do zakončení, kdy před bránu několikrát nahrával Kakáč, bohužel míč jsme již do brány netrefili. Do konce utkání zbývalo přibližně osm minut, kdy se soupeř dostal do velkého tlaku, vyslal na bránu střelu, kterou nešťastně tečoval v úmyslu zabránit střele Kakáč, míč se otřel o jeho lýtko a skončil u pravé tyče naší brány. Ani ne za pět minut strhl soupeř vedení na svou stranu, kdy nádhernou střelou do pravého horního rohu naší brány změnil skóre na 2:1. Od té doby jsme se již snažili vybojovat aspoň bod s tím, že jsme se vrhli do útoku. Aby to nebyl vše, tak těsně před koncem přešel útočník před gólmana a střelou do protipohybu brankáře zvýšil na 3:1. Tak skončilo i celé utkání, které řídil výborný rozhodčí. My jsme opět neproměnili několik vyložených šancí na skórování, což je problém, který nás trápí již několik sezón. Zápas jsme sehráli velmi kvalitní, soupeře jsme hodně potrápili, kdy se strachoval o body až do konce. My jsme bojovali o body k záchraně, soupeř má opačný problém, v posledním zápase se rozhodne, zda postoupí do druhé ligy a my naopak budeme bojovat o setrvání v lize třetí.

Zápas odehráli tito hráči: Mikač David, Čada Zdeněk, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.

Kakáč Luboš (Feilhauer)

Mikač David - výborně zachytal, zlikvidoval nespočet brankových příležitostí soupeře, horší rozehrávka.