Návštěvy: 826228
On-Line: 60
Poslední zápas: 13. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - M.K. Louka 9:1 (7:0) Průběžné pořadí:4. místo, skóre 43:33, 19 bodů

14. 6. 2009 kolo 9. ligy

SK JKP Olešná - FC Sampdoria Poříčí 1:3 (0:3)

V neděli jsme sehráli další důležité utkání třetí ligy, tentokrát na naše hřiště přijel velmi kvalitní tým, plný mladých hráčů a to FC Sampdoria Poříčí. My jsme si na ně věřili, doufali jsme, že získáme tři body za výhru, tak, jak tomu bylo v našem posledním vzájemném měření sil, kdy jsme Poříčí u nás porazili 4:2. Do utkání jsme vstoupili velmi špatně. Asi již ve druhé minutě hráč soupeře získal na své půlce míč, udělal pár rychlejších kroků a asi metr za půlicí čárou vystřelil na naši branku, kdy míč těsně před brankářem skočil a zapadl do brány. Během chvilky byla akce jako přes kopírák, opět se hráč s míčem rozběhl ze své půlky, těsně za půlicí lajnou vystřelil, míč opět skončil u tyče naší brány. To bylo asi v páté minutě. Soupeř byl od začátku lepší, pokyny, které jsme si řekli před zápasem a to, že si hráče soupeře při jeho rozehrávce obsadíme ihned na těsno, jsme neplnili, naopak to byl soupeř, který tuto taktiku zvládal na jedničku proti nám. Při každém našem pohybu byl hráč Poříčí u nás a velmi dobře bránil. Asi v 10. minutě hráč soupeře získal míč, opět se rychlejším tempem dostal po pravé straně před vápno, vystřelil a míč doletěl k vzdálenější tyči, bylo to 0:3. Na druhé straně přišla šance, kdy Kakáč obešel obránce, dostal se z levé strany do vápna, brankář snížil úhel a pohotová střela skončila těsně nad bránou. Další naše šance přišla, kdy Feilhauer našel parádní přihrávkou před vápnem Davida Ševčíka, který ovšem brankáře překonat nedokázal, tento opět pohotově vyběhl a šanci zlikvidoval. Snažili jsme se střílet, ale nedařilo se nám. Poločas skončil hrozivým výsledkem 0:3.

O přestávce jsme si zopakovali taktické pokyny, hlavně obsazovat ihned po rozehrávce a snažit se o častější střelbu. Ihned po začátku jsme se dostali na dostřel brány, nejprve zkoušel zakončovat Feilhauer, následně Hrazdíra, oba neúspěšně. Několikrát jsme se dostali až před brankáře, opakovaně jsme se snažili míč dotlačit do brány, ale vždy chyběl kousíček. Poté byla k vidění pěkná akce, kdy Čada nádherně nahrál před bránu Davidovi Ševčíkovi, ten ovšem míč netrefil, kdy mu před nohou poskočil a ten jen promáchl. To byla velká škoda, protože před ním byla poloprázdná brána. Pak přišla krásná střela, se kterou si ovšem brankář poradil. Na druhé straně se do vápna dostal útočník soupeře, proti vyběhnuvšímu Pavlovi Kotlánovi zkoušel kličku doleva, Pavel do něj zajel a pískala se penalta. Hráč, který se k ní postavil, trefil pouze tyč a tak zde byla ještě malá šance na zkorigování výsledku. Na druhé straně si míč vzal Kakáč, prošel až do po lajně vápna, kde od brankové čáry přihrál zpět na Čady, ten z první nádherně našel ve vápně nabíhajícího Davida Ševčíka a ten se do třetice konečně trefil, kdy míč uklidil po břevno. Od této chvíle jsme byli aktivnější, bylo to i tím, že soupeř polevil. Měli jsme několik dobrých šancí, Földvary ideálně zpracoval vysoký míč, z otočky pálil těsně vedle. Zanedlouho opět Földvary zakončoval, dnes mu prostě chybělo více klidu a štěstí v zakončení. Další ohrožení bylo od Zdeny Čady, opět nic. Pak Kakáč nahrál od pravé čáry po zemi před bránu, kde naběhl Feilhauer, ten netrefil míč ideálně a brankář šanci zlikvidoval. Pak střílel Kakáč přes dva hráče do tyče. Další střílel David Ševčík, branka již nepadla. Soupeř několikrát zahrozil z protiútoku, v zápase již branka nepadla, skóre 1:3 a my jsme stále bez výhry.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Földvary Alfréd, Kakáč Luboš, Jurik Roman, David Ševčík, Feilhauer Michal a Dan Klimeš.