Návštěvy: 834576
On-Line: 62
Poslední zápas: 19. kolo III. VM-IZOLACE ligy FK Holešín/Kuničky - SK JKP OLEŠNÁ 3:1 (2:1) Průběžné pořadí:3. místo, skóre 68:50, 34 bodů

17. 5. 2008 5. kolo 3. ligy
FC Sampdoria Poříčí - SK JKP Olešná
2:1 (1:0)

Od prvních minut utkání byli aktivnějším a lepším mužstvem domácí hráči. Lépe kombinovali a hlavně dokázali svoje akce dovést až do zakončení. V polovině první půle, jednu ze svých akcí, dokázali přetavit ve vedoucí branku. Z naší strany byla první půle velice slabá a kromě propagačních střel jsme brankáře domácích takřka neohrozili. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a po naší chybě soupeř v desáté minutě zvýšil na 2 : 0. Poté měli domácí jasnou převahu, ovšem branku ze svých šancí nedokázali vstřelit. Určitý zlom v utkání přišel v momentě největší šance domácích, kdy po překonání našeho brankáře na brankové čáře bravurně zachránil J. Novotný. Prakticky z protiútoku vstřelil kontaktní branku A. Földvary po přihrávce M. Stloukala. Poté jsme do konce utkání převzali iniciativu, ovšem prakticky všechny naše akce končily před vápnem soupeře. Výjimkou byly dvě střely M. Chemčuka. První skončila v brance, ale branka nebyla uznána díky předcházejícímu přerušení hry a druhá jen orazítkovala břevno domácí branky. Poslední minuty jsme hráli dosti na riziko, čehož domácí využili k rychlým brejkům. Naštěstí byl vždy na místě Pavel Kotlán. Do konce utkání se již na stavu nic nezměnilo a domácí zcela zaslouženě zvítězili 2 : 1.¨

A. Földvary (Stloukal M.)

Nejlepšího hráče jsme zvolit nemohli..

Zápas odehráli tito hráči:Kotlán Pavel, Mikač David, Novotný Jiří, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Jurik Roman, Klimeš Dan, Földvary Alfréd a Stloukal Míra.