Nick:
Návštěvy: 954096
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Ples 2011

ples 2011
 V pátek 18. 2. 2011 byl na Olešné tradičně ve znamení plesu fotbalistů malé kopané okresu Blansko SK JKP Olešná. Tak, jako každý rok, byla tato akce připravena v Obecním domě na Olešné, kde nám sál bezplatně zapůjčili tamní hasiči z SDH Olešná. Pro tento rok jsme nechtěli experimentovat a zvolili jsme taneční skupinu Živel, která celý večer hrála příchozím jak k poslechu, tak k tanci. Na občerstvení bylo připraveno pivo z Černé Hory - Páter, kvalitní víno z Moravských Bránic, taktéž tradiční gulášek a další alkoholické i nealkoholické nápoje, na zakousnutí i nějaké laskominy. Jako novinku jsme zvolili na stoly připravené sýrové kostky k pivu.

ples jkp 2011
 Celá akce začala ve 20:00 hod. Návštěvníky plesu určitě překvapil nově zabudovaný barový pult, na kterém strávil několik hodin Jirka Pantůček, kterému pomáhal při instalaci Lukin Hrazdíra. Jako první přestávku v hudebním vystoupení jsme si připravili zhodnocení sezóny 2010, kdy byly předány zlaté sošky za nejlepšího hráče SK JKP za uplynulou sezónu, co se týče produktivity, tedy vstřelených branek a přihrávek na góly.


V prvním vystoupení nám předvedla Míša Staňková z Blanska krásu břišního tance, a že se bylo opravdu na co dívat. O tento ples byl velmi velký zájem, svědčilo o tom i to, že kdo přišel v pátek před plesem s tím, že by si chtěl vybrat místo k sezení, vyslechl si bohužel jen frázi, že jsou místa už skoro měsíc zamluvená.

ples jkp 2011
 Největším tahákem ale určitě byla vystoupení kluků z SK JKP v orientálním tanci:-) Několik večerů se čtyři odvážlivci potili nad krásně vymyšlenou sestavou k písni od Tarkana - Kiss Kiss. Choreografie se ujala Katka Jenešová (Čadová) a opravdu se jí povedla. To také účastníci plesu náležitě ohodnotili a velkými ovacemi přiměli naše kluky k zopakování úspěšného představení. A kdo byli ti smělí hošíci???? Jirka Pantůček, Lukin Hrazdíra, Zdena Čada a Luboš Kakáč. Pokud chcete video z vystoupení shlédnout, máte na výběr ze tří možností. Dvě možnosti jsou ve slabším rozlišení, to jsou dvě různé verze.  Jedna je od začátku, kde je vidět i nástup tanečníků, druhá je až po začátku tance. Třetí verze je ve FullHD rozlišení, ale to je stejná verze jako č. 2, tudíž není od začátku.

ples jkp 2011
 Tombola byla tento rok přímo grandiózní. Jako první a hlavní výhra byl LCD TV Samsung 22" (na obrázku při losování výherce), který do tomboly vložila společnost FPO Blansko. Tímto ještě jednou děkujeme společnosti FPO Blansko. A televizor se odvážel na Hořice s vítězem. Cen bylo nespočet, velmi pěkných. Ať to byly poukazy do restaurací v Blansku, Bowling Blansko, Squash, posilovna, kulečník či mobilní telefon. Mezi cenami nechyběl ani nádherný kalendář krásných fotbalistů SK JKP, ke každému přiřazena jeho nejčastější glosa:-)) Další nádhernou cenou v tombole byl přenádherný dort se znakem SK JKP Olešná, který do tomboly věnovala paní Földvaryová. Dort nebyl na plese ani ukázán, měli jsme o něj takový strach, že jsme ho uzamkli v chladné místnosti, aby se nám neroztekl. Při losování tomboly už jsme ho nestihli přinést, takže se všem, hlavně paní Földvaryové omlouváme.

dort
CUKROVÍ
 Takhle nádherně vypadal dort, .... nejenže tak vypadal, ale on tak i chutnal. Pokud máte zájem o zhotovení jakéhokoliv dortu či cukroví, paní Földvaryová Vám může cokoliv vytvořit. Zde je odkaz na její webové stránky, kde najdete úplně všechno.

Dále musíme na těchto stránkách poděkovat všem, kteří nám přispěli do naší tomboly. Pokud jsme na někoho zapomněli, buď zde bude dopsán nebo se omlouváme. Doufáme, že se zase za rok na tom stejném místě sejdeme v hojném počtu, kluci si pro Vás opět připraví skvělé vystoupení a hlavně, bude zábava.

Tanečníci
  Zde je možno shlédnout vystoupení kluků z SK JKP Olešná v orientálním tanci.

Zároveň děkujeme:
SDH Olešná
Squash Blansko
Zahrádkáři Šebrov
panu Mollovi (Olešná)
panu Adamcovi (Olešná)
Lence Kocourkové
Pavlu Rajtšlégrovi
Velkoobchod Libor Nezval
Pekařství J&M, Emílie Hostašová
Ing. Radek Kocian - www.yageo.com
Petr Havíř - velkoobchod s papírem a obalovými materiály
Elastra, spol. s r.o. - Prodej a instalace telekomunikačních zařízení
a další....

FPO

blansko.net

kurimai

bowling

pizzazz

U Barona

Pizzerie Terrazza

U Golema

krovy 2000

Všechny fotky můžete shlédnout ...  ZDE  ...