Nick:
Návštěvy: 951944
On-Line: 8
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Ples 2010

ples 2010
 Dne 22. 1. 2010 v sobotu proběhl tradiční ples SK JKP Olešná. Tak jako loni se konal v Obecním domě na Olešné. Tentokráte nám zde k tanci a k poslechu výborně zahrála hudební skupina Živel. Na občerstvení bylo připraveno jedenácti stupňové pivo z Černé Hory - Páter, kvalitní víno z Moravských Bránic, mňamózní gulášek a další alkoholické i nealkoholické nápoje, na zakousnutí i nějaké laskominy.

ples jkp 2010
 Tombola byla opět velmi kvalitní, bylo nespočet krásných cen, poukazů do restaurací atd., jako šestá cena byla napařovací žehlička od firmy Elastra, pátá cena mobilní telefon Samsung, čtvrtou cenou byl mobilní telefon Nokia od firmy Blansko.net, třetí cena lekce jízdy na koni, druhá cena jako již tradičně radiátor "žebřík" od firmy ISAN, první cena byl SK JKP zakoupen DVD přehrávač s DVB-T Sencor. Jako poslední se losovala mimořádná cena a to kalendář hráčů SK JKP Olešná, kde ovšem nebyly lechtivé fotografie, ale umělcké fotografie v akci s fotbalovým míčem.

Dále musíme na těchto stránkách poděkovat všem, kteří nám i maličkostí přispěli do naší tomboly. Pokud jsme na někoho zapomněli, buď zde bude dopsán nebo se omlouváme. Takže děkujeme:

SDH Olešná
Squash Blansko
Zahrádkáři Šebrov
panu Mollovi (Olešná)
panu Adamcovi (Olešná)
Lence Kocourkové
Pavlu Rajtšlégrovi
Velkoobchod Libor Nezval
Pekařství J&M, Emílie Hostašová
Ing. Radek Kocian - www.yageo.com
Petr Havíř - velkoobchod s papírem a obalovými materiály
Elastra, spol. s r.o. - Prodej a instalace telekomunikačních zařízení
a další....

blansko.net

kurimai

bowling

pizzazz

U Barona

krovy 2000

isan

Všechny fotky můžete shlédnout ...  ZDE  ...