Nick:
Návštěvy: 855241
On-Line: 15
Poslední zápas: 26. kolo III. VM-IZOLACE ligy M.K. Louka - SK JKP OLEŠNÁ 4:5 (1:2) Konečné pořadí:3. místo, skóre 97:71, 47 bodů!!! NEJLEPŠÍ UMÍSTĚNÍ V HISTORII SK JKP OLEŠNÁ   

Ples

ples 09
 Dne 28. 2. 2009 v sobotu proběhl tradiční ples SK JKP Olešná. Tak jako loni se konal v Obecním domě na Olešné, opět nám zde k tanci a k poslechu výborně zahrála skupina Velvet. Na občerstvení bylo připraveno jedenácti stupňové pivo z Černé Hory - Páter, kvalitní víno, mňamózní gulášek a další alkoholické i nealkoholické nápoje, na zakousnutí i nějaké laskominy.

ples jkp 09
 Tombola byla opět velmi kvalitní, jako třetí cena byl nádherný dort ve tvaru fotbalového hříště, uprostřed s velkým fotbalovým míčem, který na objednávku SK JKP upekla šikovná paní Földváryová, druhá cena radiátor "žebřík" od firmy ISAN, první cena byl SK JKP zakoupen MP4 přehrávač mivvy s kapacitou 8 gb.

Dále musíme na těchto stránkách poděkovat všem, kteří nám i maličkostí příspěli do naší tomboly. Pokud jsme na někoho zapomněli, buď zde bude dopsán nebo se omlouváme. Takže děkujeme:

SDH Olešná
bar Koruna
Hotelu Hejč
Squash Blansko
Zahrádkáři Šebrov
panu Mollovi (Olešná)
panu Adamcovi (Olešná)
Velkoobchod Libor Nezval
Pekařství J&M, Emílie Hostašová
Ing. Radek Kocian - www.yageo.com
Petr Havíř - velkoobchod s papírem a obalovými materiály
a další....

blansko.net

kurimai

terrazza

blansko

bowling

U Barona

D-holz

krovy 2000

strelitzia

lucky

isan

...  Ples 2010  ...