Nick:
Návštěvy: 951763
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

18. 10. 2014 21. kolo V. ligy
Piccolo Černá Hora - SK JKP Olešná
3:6 (0:2)

V sobotní odpoledne jsme přijeli na travnaté hřiště do Černé Hory, kde na nás v předposledním utkání V. ligy 2014 čekal tým Piccolo Černá Hora. Travnaté hřiště bylo sice trochu hrbolaté, ale zato měkké po pátečním dešti, takže jsme se mohli těšit na kvalitní podmínky, které více podporují fotbal. Někteří z nás si jaksi neuvědomili, že se hraje na trávě, takže nastoupili s turfami.

Asi hned z první akce jsme vstřelili branku, Jura Novotný přihrál Jurovi Šamalíkovi, ten se nemýlil – 0:1. K vidění byl pěkný fotbal, domácí ve velmi kvalitní sestavě však nebyli schopní zakončení. My jsme měli více ze hry. Výborně jsme kombinovali, Jura Šamalík parádně sbíral vysoké míče, které následně rozdával. Luboš Kakáč střílel nad, Zdeněk Čada málem skóroval. Domácí měli v bráně vynikajícího gólmana, který perfektně četl hru, dokázal parádně rozehrát míč. Jura Novotný přihrál na Luboše Kakáče, který obloučkem za obránce vybídl k zakončení Jury Šamalíka, jeho střelu hlavou vyrazil gólman před sebe, dorážku Jura Novotný směřoval přesně – 0:2. O chvíli později Zdena Čada rozehrával přímý kop, jeho krásnou střelu vytlačil konečky prstů gólman na břevno. Měli jsme ještě několik šancí, Jura Novotný nedal, proto poločas skončil 0:2.

Ve druhé půlce jsme pokračovali ve své hře. Soupeře jsme měli na lopatě, byť se ještě pokoušel zápas zdramatizovat. Jura Novotný byl aktivní, pěkně prošel po pravé straně až do vápna, pak se snažil zpětnou přihrávkou najít nabíhajícího Luboše Kakáče, nahrávka byla nepřesná. Měli jsme několik šancí, bohužel vždy gólman domácích byl na svém místě. Jura Novotný vystihl špatnou rozehrávku, prudkou nahrávkou hledal opět Luboše Kakáče, ten míč zpracovával těsně před bránou, ale dal to – 0:3. Jura Novotný měl dnes svůj den, z rohu našel Jury Šamalíka, který hrudníkem usměrnil míč do sítě - 0:4. A v akci opět jura Novotný. Vlítl s míčem do vápna, domácí museli zasáhnout nedovoleně, z odpískaného pokutového kopu se Jura Novotný nemýlil – 0:5. My jsme útočili ve 4 lidech, soupeř se takto lehce dostával do přečíslení. Z několika takto vytvořených šancí vstřelil 3 branky a najednou nastalo drama. My jsme však pokračovali dál, Luboš Kakáč vlítl do rozehrávky soupeře hluboko v poli, kde chtěl míč odehrát gólman hostí, který vyběhl daleko před vápno. Luboš Kakáč před ním míč přizvedl, Jura Novotný pak v klidu hlavou odehrál míč do brány – 3:6. Ještě jsme měli nějaké další šance, třeba Luboš Kakáč si vylámal zuby na domácím brankáři. Do konce zápasu už branka nepadla, z Čéháčka vezeme 3 body.

  Nejlepším naším hráčem byl Fero Földvary, který hrál parádní zápas, vybojoval spoustu míčů, bodově se dařilo Jurovi Novotnému, který 3 branky vstřelil a na další 3 nahrál.

 Šamalík (Novotný), Novotný (Šamalík), Kakáč (Novotný), Šamalík (Novotný), Novotný (PK), Novotný (Kakáč)

Hráči: Milan Musil, Fero Földvary, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, David Kučera, Jura Šamalík, Petr Kvasnovský.

21. 10. 2014   kAkIn