Nick:
Návštěvy: 951734
On-Line: 10
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

19. 8. 2012 16. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FC Piccolo Černá Hora

1:5 (1:0)

K dalšímu zápasu na domácí půdě jsme se sešli opět ve slunečnou neděli. Jako soupeř se dostavil ambiciózní tým z Černé Hory Piccolo, který ovšem své zápasy hraje v Bořitově. Oproti zápasu se Šebrovem se nás sešlo opravdu dost. Soupeř měl ve svých řadách fotbalisty, takže se dal očekávat z jeho strany kvalitní výkon.

Začátek nám docela vyšel, byli jsme aktivnější. Jirka Pantůček vybojoval, přihrál Jirkovi Novotnému, ten na dlouhou nohu a špičkou usměrnil míč těsně vedle brány. Na druhé straně soupeř vystřelil, Kubas Haresta míč vyrážel do míst, kde však čekal další z Piccola, míč před odkrytou bránou blokoval Míra Chemčuk a pak Lukin Hrazdíra. Luboš Kakáč potáhl míč, přihrál vpravo volnému Michalovi Kupkovi, ten skoro z nulového úhlu překvapil nás všechny a vedli jsme 1:0. My jsme ještě několikrát ohrozili bránu Piccola, několik našich střel však síť nerozvlnilo. Mára Šimeček opět předvedl, že má na kopačkách lepidlo, dobře to potáhl, finální přihrávka už byla nekvalitní. Několikrát se zaskvěl v bráně chytající Kubas Haresta, do přestávky jsem šli s jednobrankovým vedením.

V „šatně“ Piccola byl asi pěkný šrumec, protože do druhé půlky na nás soupeř vlítl tak, že jsme jaksi nestíhali. Valil se jeden útok za druhým, střely z každém pozice. Na druhé straně skvěle vystřelil Mára Šimeček, ale zvýšení náskoku jsme se nedočkali. Naopak. Střela z levé strany skoro od autové lajny, míč skončil v síti 1:1. Netrvalo dlouho a bylo to již 1:2, když opět střela z dálky z levé strany, tečovaná, skončila v naší bráně. Soupeř byl na koni, my jsme evidentně přestali hrát. Na 1:3 zvyšoval střelou od poloviny hřiště mezi nohy Kubase Haresty další extra střelec. A opět z levé strany od lajny, je to 1:4. Na druhé straně se zastřeluje Jirka Svoboda, několikrát vytáhl povedenou střelu, ale výsledek se neměnil. Buď šel míč vedle brány, nebo si na něj počíhal gólman. Akce po pravé straně, míč táhne Jirka Novotný, udělal kliku do středu, špičkou míč posunul na samostatné stojícího Luboše Kakáče, ten z první ukvapeně míří mimo tyče. Luboš Kakáč chtěl napravit předchozí nezdar, přešel přes několik hráčů, ale opět jeho pravačka mířila mimo bránu. Akce - Mára Šimeček vede míč, našel Jirky Svobodu, ten střílí parádně, ale gólman se ale překonat nenechal. Poslední slovo měl soupeř, Fero Földvary dlouho otálel s rozehrávkou, až se dostal do úzkých, čelem k naší brány dával patičkou, hráč, který jej stínoval přihrávku vystihl, v klidu zakončil, a je to 1:5. Tak končí zápas.

Po kvalitním prvním poločase jsme ve druhém přestali úplně hrát, iniciativa byla na kopačkách hráčů Piccola, kteří potrestali naši nedůslednost. My jsme opět nedokázali proměnit naše šance.

 Kupka (Kakáč).

  Pro dnešek jsme nemohli zvolit nikoho, druhá půlka byla špatná od všech našich hráčů.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Fero Földvary, Luboš Kakáč, Zdena Čada, Jirka Svoboda, Mára Šimeček, Jirka Pantůček, Lukin Hrazdíra, Michal Kupka, Jura Novotný, Míra Chemčuk.

21. 8. 2012   kAkIn