Návštěvy: 716787
On-Line: 10
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

14. 4. 2012 3. kolo V. ligy
FC PICCOLO Černá Hora - SK JKP Olešná
11:3 (8:1)

V sobotu se hrálo další utkání V. ligy, jeli jsme se podívat na umelku do Bořitova, kde své zápasy hraje tým Piccolo Černá Hora. Hodně lidí se omluvilo, takže nakonec se nás sešlo pouze šest lidí do pole. V brance už se objevil Kubas Haresta. Nehráli jsme špatně, dobře jsme kombinovali, ale zakončení je prostě naše slabota. To soupeři se v zakončování dařilo. Když k tomu připočteme naše chyby v obraně, kdy jsme hráčům soupeře darovali několik branek, tak se nemůžeme divit, že po poločase jsme prohrávali už 8:1. Naši jedinou branku v tomto poločase vstřelil Míra Stloukal po nahrávce Míry Chemčuka. Poločas tedy 8:1.

Druhá půlka nezačala dobře. Asi v 10. minutě se zranil Jirka Novotný, takže musel odstoupit. Opět se ozvalo jeho operované koleno. My jsme neměli nikoho na střídání, takže druhá půlka byla dosti náročná. I přesto se nám podařilo snížit. Na 8:2 snižoval Michal Feilhauer po nahrávce Jirky Pantůčka. Oba si akci zopakovali o chvíli později. Jirka Pantůček nahrál Michalovi Feilhauerovi k lajně, ten krásnou střelou z první vymetl pavučinu z růžku domácí branky - 8:3. Nám však docházeli síly, soupeř vstřelil ještě tři branky a tak zápas skončil výhrou domácích 11:3.

Na utkání se nás sešlo málo. Jirka Novotný si obnovil zranění kolene, takže musel na začátku druhé půle odstoupit. I přesto jsme odehráli kvalitní utkání, nebýt našich chyb v obraně, kdy jsme soupeři darovali góly, tak utkání mohlo vypadat jinak. Na konci nám už došly síly.

Stloukal (Chemčuk), Feilhauer (Pantůček), Feilhauer (Pantůček).

Zápas to byl smolný, brankově se daří Michalovi Feilhauerovi.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Chemčuk Míra, Hrazdíra Lukin, Pantůček Jirka(C), Feilhauer Michal, Novotný Jiří a Stloukal Míra.