Návštěvy: 716805
On-Line: 28
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

23. 04. 2017 3. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – SK ŽÍZEŇ Petrovice
5:1 (2:0)

Na první pohled krásné nedělní dopoledne, ale ledový vítr v šebrovském údolí fouká vice než jinde. My jsme zahájili proti větru a vůbec nebylo jednoduché hrát dlouhé balóny. Oproti tomu bylo vidět, že už je to druhé utkání na novém terénu, hra po zemi se nám dařila víc. Asi už si zvykáme na úroveň místních nerovností. Od začátku jsme měli převahu a vytvořili jsme si nějaké pološance. Až pěkné uvolnění Davida Kučery a jeho střela do tyče byla hodně blízko gólu. Situaci se nám povedlo dohrát, když Aleš Halva zpracoval odražený míč a hodně se štěstím prostřelil gólmana, na kterém bylo hodně vidět, že do brány nepatří, že jen zaskakuje - 1:0. Další gól jsme dali z nepřímého kopu po malé domů, když Fero Földváry střílenou nahrávkou našel Jury Novotného u tyčky, který tečí zlegalizoval gól – 2:0. Další šance v prvním poločase už gólem neskončily. Oproti tomu soupeř měl šancí minimum. Dan Čermák v naší bráně si moc nezachytal, možná jen pár vyražených vysokých míčů. Poločas tak skončil 2:0.

Hned na začátku druhého poločasu našel Míra Chemčuk z rohu nepochopitelně úplně volného Máry Šimečka, asi dva metry před bránou, který měl čas zpracovat a vystřelit – 3:0. Po tomto gólu jsme hned inkasovali i my, když jsme výjimečně nedůrazně nechali hráče kousek od naší tyčky přihrát před bránu, kde další hráč už jen míč doklepl – 3:1. Tento inkasovaný gól nás vůbec nerozhodil, a my jsme hráli naši hru až do konce. Z dalších hodně šancí a pološancí se nám povedlo ještě dvakrát prosadit. V obou případech se jednalo o vybojované balóny Davidem Kučerou a rychlý přechod do útoku. O branky se postaral ještě David Kučera, který samostatnou akcí zvyšoval na 4:1. Následně zakulatil skóre utkání na 5:1 znovu Jura Novotný po přihrávce Míry Chemčuka.

Davida Kučery je třeba za dnešní výkon extra pochválit, jednoznačně byl nejlepším hráčem na hřišti. Absolutně nenechal soupeře hrát a nejen, že balóny vybojovával, ale vzápětí je s rozvahou a přesností rozdával. Jen škoda minulého domácího zápasu, protože minulý soupeř z Šošůvky byl horší, než dnešní borci z Petrovic.

Nejlepším naším hráčem byl David Kučera, který bojoval o každý míč, tyto míče pak přesně rozdával.

Novotný (Chemčuk), Novotný (Földváry), Halva (Kučera), Šimeček (Chemčuk), Kučera.

Hráči: Dan Čermák - David Kučera, Zdena Čada, Fero Földváry, Míra Chemčuk, Vašek Rech - Jirka Novotný, Marek Šimeček a Aleš Halva.