Nick:
Návštěvy: 808551
On-Line: 60
Poslední zápas: 22. kolo IV. PÍRO DSO ligy FC Sebranice 2002 - SK JKP OLEŠNÁ 3:5 (2:1) Konečné pořadí:6. místo, skóre 73:62, 32 bodů  POSTUPUJEME DO III. LIGY!!!   

29. 8. 2015 14. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - Žízeň Petrovice

2:0 (1:0)

K dalšímu zápasu jsme se sešli v sobotu na Olešné, jako soupeř se nám postavila Žízeň Petrovice. Tento tým s námi postoupil loni z V. ligy, jarní zápas skončil na půdě soupeře remízou 2:2.

Do brány se postavil Daniel Čermák, takže jsme mohli v klidu postavit Davida Kučery a Fery Földváryho do pole. V zápase jsme byli lepším mužstvem. Měli jsme jako tradičně spoustu šancí na vstřelení gólu, ale je to stále stejné. Neproměňujeme je. I tak jsme šli do vedení, když se trefil Zbyňa Sedlák po přihrávce Jury Novotného. Poločas skončil 1:0.

Druhá půle byla stejná, my jsme si vytvářeli šance, které ovšem neumíme proměňovat Největším spalovačem byl opět Jura Novotný. Ten kdyby proměnil všechny svoje šance v góly, určitě by vedl už i celkové statistice střelců JKP. Hosté hrozili brejky. Naštěstí se jim nepodařilo vyrovnat. A my jsme pak výhru korunovali druhou brankou, kterou vstřelil Fero Földváry po přihrávce Míry Chemčuka. Zápas skončil 2:0.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Fero Földváry.

 Sedlák (Novotný), Földváry (Chemčuk)

Hráči: Daniel Čermák, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Míra Chemčuk, David Kučera, Vašek Rech, Dominik Říčánek, Mára Šimeček, Zbyňa Sedlák.

21. 09. 2015   kAkIn