Návštěvy: 716822
On-Line: 45
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

29. 8. 2015 14. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - Žízeň Petrovice

2:0 (1:0)

K dalšímu zápasu jsme se sešli v sobotu na Olešné, jako soupeř se nám postavila Žízeň Petrovice. Tento tým s námi postoupil loni z V. ligy, jarní zápas skončil na půdě soupeře remízou 2:2.

Do brány se postavil Daniel Čermák, takže jsme mohli v klidu postavit Davida Kučery a Fery Földváryho do pole. V zápase jsme byli lepším mužstvem. Měli jsme jako tradičně spoustu šancí na vstřelení gólu, ale je to stále stejné. Neproměňujeme je. I tak jsme šli do vedení, když se trefil Zbyňa Sedlák po přihrávce Jury Novotného. Poločas skončil 1:0.

Druhá půle byla stejná, my jsme si vytvářeli šance, které ovšem neumíme proměňovat Největším spalovačem byl opět Jura Novotný. Ten kdyby proměnil všechny svoje šance v góly, určitě by vedl už i celkové statistice střelců JKP. Hosté hrozili brejky. Naštěstí se jim nepodařilo vyrovnat. A my jsme pak výhru korunovali druhou brankou, kterou vstřelil Fero Földváry po přihrávce Míry Chemčuka. Zápas skončil 2:0.

Nejlepším hráčem byl zvolen Fero Földváry.

Sedlák (Novotný), Földváry (Chemčuk)

Hráči: Daniel Čermák, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Míra Chemčuk, David Kučera, Vašek Rech, Dominik Říčánek, Mára Šimeček, Zbyňa Sedlák.