Návštěvy: 726306
On-Line: 96
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

18. 4. 2015 3. kolo IV. ligy
ŽÍZEŇ Petrovice - SK JKP Olešná

2:2 (1:0)

V sobotní odpoledne bylo, slovy legendárního komentátora TV Nova Václava Tittelbacha, ideální fotbalové počasí. Akorát příliš foukal vítr, byla velká zima a místy sněžilo=O) My jsme zajeli na umělku do Petrovic. Od začátku jsme byli aktivnější, ale dělal nám velký problém velký fotbalový míč, pro některé z nás to byl teprve první či druhý zápas venku po zimě. Fero Földvary u půlky špatně rozehrál, útočník žízně prošel po pravé straně až k vápnu, odtud se nádherně trefil do vzdálenějšího horního rohu brány. Jura Novotný nabil Zdenkovi Čadovi, ten trefil pouze břevno. Poločas tak skončil 1:0.

Ve druhé půli jsme se snažili zvrátit vývoj utkání, již nás míč i poslouchal, dokázali jsme si i přesně nahrát. My jsme ještě asi dvakrát nastřelili břevno nebo tyč. Fero Földvary rozehrál vlevo na Míry Chemčuka, který vyrovnal na 1:1. Za pár minutek na polovin hřiště přihrál Jura Novotný na Luboše Kakáče, ten se uvolnil a střelou k pravé tyči poslal náš tým do vedení – 2:1. Vedení jsme však neudrželi, u pravé lajny vyšachoval hráč Žízně tři hráče, poslal milimetrový pas přes vápno, kde zakončoval střelec prvního gólu a bylo to 2:2. My jsme se hnali za třetí brankou, ale vstřelit se nám ji už nepodařilo. Zápas tak skončil pro nás smolně 2:2.

Vytvoříme si spoustu šancí, ale neproměníme. Dlouho nám trvalo, než jsme si zvykli na míč. V zápase jsme trefili 4 tyčky.

Nejlepší hráčem byl zvolen Míra Chemčuk.

Chemčuk (Földvary), Kakáč (Novotný)

Hráči: Haresta Kubas, Kučera David, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Novotný Jiří, Šimeček Mára, Stloukal Míra, Chemčuk Miroslav, Luboš Kakáč.