Nick:
Návštěvy: 952783
On-Line: 18
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

13. 09. 2014 16. kolo V. ligy
Žízeň Petrovice - SK JKP Olešná
2:2 (2:2)

K dalšímu zápasu jsme jeli na tartanové hřiště do Petrovic. Za zraněného Kubase Haresty se do brány se postavil Milan Musil. Hned ze začátku jsme předvedli, že z tohoto zápasu nechceme odjíždět bez bodů. Ale do vedení se dostali domácí, kteří svojí tradiční zbraní využili našeho zaváhání a střelou z dálky rozvlnili síť – 1:0. My jsme zanedlouho vyrovnali, Zdena Čada hodil dlouhý a prudký aut na delší tyč, zde si Fero Földvary míč připravil a krásnou, tvrdou ranou nedal gólmanovi šanci – 1:1. Pak Fero Földvary z první na Jury Novotného, ten podržel a pěknou uličkou poslal Zdenka Čadu dopředu, Zdena na vzdálenější tyč po zemi – 1:2. Na druhé straně jsme nechali vteřinku volného hráče a bylo vyrovnáno – 2:2. Poločas skončil 2:2.

Ve druhé půlce jsme měli spoustu šancí, byli jsme o chloupek lepší, domácí hodně ztráceli na půlce, my jsme se dostávali do zakončení. Jejich brána byla pro nás zakletá. Domácí se opatrně dostávali na dostřel, snažili se pálit ze všech pozic a vzdáleností. Těsně před konečným hvizdem jsme měli velkou šanci, když Luboš Kakáč nahrál na osamoceného Fery Földvaryho, jemuž však gólman úmysl vystihl. Zápas tak skončil dělbou bodů – 2:2.

 Branky: Földvary (Čada), Čada (Novotný).

  Velmi dobrý zápas odehrál David Kučera, bojoval o každý míč

Hráli: Kubas Haresta, Zdena Čada, Alfréd Földvary, Jiří Novotný, Luboš Kakáč, David Kučera, Lukin Hrazdíra, Míra Stloukal.

30. 09. 2014   kAkIn