Nick:
Návštěvy: 952759
On-Line: 11
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

18. 05. 2014 5. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – Žízeň Petrovice
1:2 (1:1)

K dalšímu utkání k nám dorazil velmi kvalitní tým, který do V. ligy před sezónou sestoupil. Terén našeho hřiště byl těžký, bylo bahno a hodně klouzalo. My jsme chtěli získat 3 body za výhru, soupeři se v prvních 4 kolech moc nedařilo.

Jako první ovšem zahrozil soupeř, když se jednomu z hráčů podařilo od půlky prokličkovat mezi našimi hráči, vystřelil, Kubas Haresta byl na svém místě. První branku v zápase jsme ale vstřelili my, když Luboš Kakáč zůstal osamocen na půli soupeře, před gólmanem ještě nahrál Michalovi Kupkovi, ten se do prázdné brány nemýlil – 1:0. Soupeř se nejčastěji staral o ohrožení naší brány přesnými střelami z dálky. My naopak míč tahali až do brány. Z naší akce byl najednou protiútok, míč zůstal v brankovišti v bahně, Kubas Haresta jej nestihl před soupeřem chytit, soupeř míč poslal od tyče do brány – 1:1. Ještě jsme se mohli dostat zpět do vedení, ale Zdena Čada nedal. Pak jsme obstřelovali hlavičkou bránu soupeře, ale nic z toho nebylo. Poločas skončil remízou 1:1.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, Jirka Novotný střílel na bránu, ta však v síti neskončila. Pak se ukázal Fero Földvary, krásná střela na bránu, gólman hostí se vyznamenal. Jirka Novotný měl poté další dvě šance, ale brankář hostí nám radost ze vstřelení branky nedopřál. Jirka Novotný zase v šanci, ale opět akce skončila na brankáři. Po celou dobu se hraje na půlce soupeře, máme jasnou převahu. Spoustu šancí jsme nedali. Soupeř nás ale potrestal, jednou akci se postarali o vedoucí branku – 1:2. Zápas tak pro nás skončil nešťastně. Prohra 1:2 znamená zisk 0 bodů z dnešního zápasu. Bohužel jsme nedali šance. Hraje se na branky.

  Nejlepším naším hráčem byl David Kučera, který nevynechá žádný souboj

 Kupka (Kakáč)

Hráči: Kubas Haresta, Fero Földvary, Zdena Čada, Mára Šimeček, Luboš Kakáč, Jirka Novotný, Michal Kupka, David Kučera, Martin Ševčík.

30. 09. 2014   kAkIn