Nick:
Návštěvy: 951739
On-Line: 14
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

2. 9. 2012 18. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - ŽÍZEŇ Petrovice
0:2 (0:1)

V neděli k nám přijel tým z Petrovic. Na hřišti v Petrovicích jsme prohráli vysokým rozdílem, tento zápas jsme chtěli vyhrát. Na zápas dorazil i David Mikač, takže jsme doufali v lepší výkon.

Od začátku byla hra vyrovnaná. My jsme měli asi více šancí na zakončení. Několik okamžiků po úvodním hvizdu byla vidět skvělá akce, kterou potáhl Jirka Novotný, nezištně přihrál Jirkovi Pantůčkovi před bránu, ten ač sám před brankářem, tak z první minul těsně levou tyč svatyně Petrovic. Hra pokračovala stejně, hrálo se spíše ve středu hřiště, soupeř se snažil střílet z větších vzdáleností. Po jednom z našich faulů zahrával hráč Petrovic přímý kop skoro až z poloviny hřiště. Při střele se naše zeď rozestoupila, míč zaletěl pěkně k tyči – 0:1. Na druhé straně se s míčem otočil kolem protihráčů Mára Šimeček, již ale neměl dostatek sil na agresivnější zakončení, jeho střelu gólman lapil. Poločas tak skončil 0:1.

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji, chtěli jsme vyrovnat. Nedařily se nám přihrávky, většinou jsme hráli vrchem, nestihli jsme si ani míč pořádně zpracovat. Zápas předčasně skončil pro Zdenka Čady, který si natrhl lýtkový sval, mimo bude nejméně 2 měsíce, což je pro nás citelná ztráta. Soupeř nás potrestal za špatnou hru, když se od půlky hřiště hráč Petrovic opřel do míče s tím, že se pokusí našeho brankáře postrašit, míč skončil od břevna v naší bráně – 0:2. My jsme od té doby hráli vabank. Snažili jsme se o snížení, začali jsme konečně makat. Měli jsme moře šancí, ale ani jedna nebyla využita. Předvedli jsme nejhezčí akci zápasu, po ose Pantůček - Kakáč, Pantůček a Mikač, vše z první, David Mikač před bránou zakončoval, těžký míč letěl vysoko nad. Pak měl velkou šanci Jirka Novotný, který se dostal s míčem před gólmana, pokusil se jít do kličky, obstřelil jej k pravé tyči, padající gólman zasáhl bravurně nohou a míč vyrazil do Jirky, od něhož šel míč do zámezí. Posledních deset minut jsme měli drtivý tlak, ale k ničemu to nevedlo. Hosté si výsledek v klidu pohlídali.

Strašně se nadřeme na šance, které ale stejně neproměníme, pak velmi lacinou inkasujeme, což se nám stává v každém zápase. My neproměníme ani ty vyložené.

  jako nejlepší hráč je v tomto zápase zvolen David Mikač.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Šimeček Mára, Chemčuk Míra, Zdena Čada, Kakáč Luboš, Pantůček Jirka, Mikač David, Novotný Jirka, Kupka Michal a Stloukal Míra.

6. 9. 2012   kAkIn