Návštěvy: 716867
On-Line: 89
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

27. 4. 2012 5. kolo V. ligy
ŽÍZEŇ Petrovice - SK JKP Olešná
5:2 (2:2)

V pátek 27. 4. 2012 jsme sehráli další utkání. Jelikož hráči z Petrovic měli na sobotu hlášenou akci, poprosili nás o přeložení na pátek. My jsme se na umělku dostavili v hojném počtu, chtěli jsme body. Začátek utkání se pro nás nevyvíjel moc dobře. Od začátku jsme měli problémy s terénem, s míčem, který nám odskakoval a menšími rozměry hřiště. Domácí byli lepší. V 5. minutě udělal Fero Földvary na půlce chybu, přišel o míč, z protiútoku dal soupeř branku - 1:0. Netrvalo dlouho a bylo to již 2:0, hráč ŽÍZNĚ si vzal míč, od půlky vystřelil bodlem, Kubas nestihl včas zareagovat. V této chvíli jsme byli na ručník. Vůbec se nám nedařilo. My jsme ale dál bojovali, tato naše snaha nás dovedla ke snížení. Zdena Čada rozehrál rohový kop, našel pěkně Fery Földvaryho a ten se nemýlil - 2:1. Bojovali jsme dál. Největším bojovníkem na hřišti byl Jirka Pantůček, který nevypustil žádný souboj. Však ho také našla geniální přihrávka od Zdeny Čady, Jirka míč usměrnil k tyči a bylo to - 2:2. Tak skončil i poločas.

Druhá půlka se nám ale nevyvedla. Soupeř vystřelil z velké dálky, bylo to snad až za půlkou, Kubas Haresta v bráně nereagoval a bylo to 3:2. Zanedlouho utekl Jirkovi Pantůčkovi borec, z místa stopera až k naší bráně a zvyšoval již na 4:2. Fero Földvary se dostal k míči, pěkně prošel hřištěm, jeho střelu zastavilo břevno. Ve druhé půlce soupeř hodně přitvrdil, většina soubojů byla s faulem, jejich rozhodčí nechával jejich zákroky dosti často bez povšimnutí, opakovaně je i otáčel. Po pěkné akci domácích, po rozebrání naší obrany domácí zvyšovali již na 5:2. My jsme se stále snažili s výsledkem něco udělat, ale když se nedaří, tak se nedaří. Jirka Pantůček se dostal k zakončení, ale byl gólmanem přidržen, rozhodčí nepíská. Do konce utkání se nám již branku nepodařilo vstřelit, zápas skončil výhrou domácích 5:2.

V první půli nám dlouho trvalo, než jsme si zvykli na hřiště. I přesto jsme si vytvořili několik šancí, bohužel je nedokážeme proměnit. Dost často ani nedokážeme zakončit. I přes mírnou převahu nás pak sráží lacině obdržené branky, v tomto zápase jsme dostali čtyři branky, které musí gólman mít. Na naše branky se hodně nadřeme, když je vstřelíme, tak dostaneme branky z ničeho. Na toto si musíme dávat velký pozor.

Földvary (Čada), Pantůček (Čada).

V tomto zápase nám šel bojovností příkladem Jirka Pantůček. I přesto, že se mu herně nedařilo, bojoval a získal tak spoustu ztracených míčů, v první půlce vyrovnal na 2:2.

Palec dolů musíme dát Kubasovi Harestovi, který má prsty ve čtyřech z pěti obdržených branek.

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Jakub, Hrazdíra Lukin, Földvary Fero, Svoboda Jirka, Kakáč Luboš, Čada Zdeněk, Pantůček Jirka(C), Švéda Ondra, Cupák Ivo, Mikač David.