Nick:
Návštěvy: 951960
On-Line: 12
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

28. 9. 2015 18. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - PentaCo Boskovice

2:3 (2:2)

K dalšímu utkání k nám dorazil lídr naší ligy, nám velmi známý tým PentaCo Boskovice. S tímto soupeřem vždy hrajeme vyrovnaná utkání. Tento tým postupuje každý rok od základní soutěže, kam se přesunul z první ligy před nějakým časem. My jsme toto utkání sehráli až v pondělí 28. 09. 2015 pro marodku soupeře.

Utkání bylo přesně podle prognóz. Vyrovnané. Možná jsme měli více míč na svých kopačkách, více šancí. Soupeř hrál svoji tradiční taktiku nakopávaných míčů na svého hrotového hráče, který ale svým vzrůstem měl spíše běhat na hřiště pod basketbalovými koši. Do vedení nás dostal Zdena Čada, asistoval mu Jura Novotný – 1:0. Hosté rozehrály přímý kop a je to 1:1. Dostali jsme se do několika slibných šancí, ale hosty podržel gólman. Následoval odkop od brány soupeře, míč dolétl přímo na hlavu „baskeťáka“, a prohrávali jsme 1:2. Poločas skončil tímto výsledkem.

Druhá půlka vypadala stejně. My jsme se snažili hrát spíše po zemi, soupeř přecházel do útoku rychlým odkopem na nejvyššího hráče, který bud připravoval míče pro další nebo sám zakončoval. My jsme se dočkali vyrovnání, David Kučera vybídl Jury Novotného a bylo to 2:2. Hráči Boskovic zahrávali aut, míč si našel hlavu opět nejvyššího hráče a je to 2:3. My jsme se snažili o vyrovnání, ale nebylo nám to souzeno. Hráči Boskovic vytěžili z minima maximum. Hraje se především na góly a těch jsme dali méně. Zápas skončil naší prohrou 2:3.

  Nejlepším hráčem byl zvolen Jura Novotný.

 Čada (Novotný), Novotný (Kučera).

Hráči: Daniel Čermák, David Kučera, Fero Földvary, Zdena Čada, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Luboš Kakáč, Mára Šimeček, Dominik Říčánek.

05. 03. 2016   kAkIn