Nick:
Návštěvy: 951933
On-Line: 6
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

11. 10. 2009 kolo 18. ligy

SK JKP Olešná - PentaCo Boskovice 1:4 (0:3)

Hned na začátku utkání jsme měli šanci, Pantůček však neproměnil. Soupeř na opačné straně asi třikrát zahrozil, vše musel řešit gólman. Pak měl šanci Mikač, kdy z rohu mířil na Hrazdíry, který se míče netrefil. Po faulu na Kakáče, který šel sám na bránu, se na bránu koupal přímák, z tohoto nic nepadlo. Pak šel míč na brankáře, ten vyrazil nešťastně, soupeř dorazil - 0:1. Pantůček chyboval při rozehrávce, soupeř mu to vzal, prošel okolo obránce a zasadil smrtící úder - 0:2. Po rozehrávce z rohu šel míč přes Hrazdíry, nakonec skončil v síti a bylo to 0:3.

Druhou půlku jsme začali dobře, když Kakáč vyslal přesnou přihrávkou Mikače, který zakončil krásnou střelou do brány, a bylo to o něco lepší 1:3. Akce Kakáč, Pantůček, Čada a zpět Pantůček, vzali míč a hurá do útoku, Kakáč nahrál Čadovi, ten však střílel do brankáře. Opět se k míči dostal Čada, obehrál hráče, střílel na bránu, bohužel těsně vedle. Pak se ukázal soupeř, kdy krásnou střelou zvýšil vedení na 1:4. Do konce zápasu už nebylo nic pořádného k vidění, soupeř si výhru pohlídal, opět jsme prohráli a zaslouženě.

Zápas odehráli tito hráči: Čada Zdeněk, Hrazdíra Lukáš, Földvary Alfréd, David Ševčík, Feilhauer Michal, Pantůček Jiří, a Kakáč Luboš.

  Mikač (Kakáč)

 Nebyl nikdo zvolen

27. 10. 2009   kAkIn ze zápisků A.N.D.Y.