Nick:
Návštěvy: 1021595
On-Line: 29
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

6. 6. 2009 kolo 8. ligy

PentaCo Boskovice - SK JKP Olešná 3:1 (1:0)

V sobotu jsme zavítali do Boskovic, kde jsme se na umělce střetli týmem PentaCo. Když na hřiště nastoupil soupeř, měli jsme obavu, že se zde asi bude hrát basket, protože většina hráčů soupeře byla velmi vysokého vzrůstu. V zápase jsme nehráli špatně, ale branku vstřelil soupeř, kdy po krátkém tlaku vstřelili jak jinak než hlavičkou branku na 1:0. My jsme se snažili hrát aktivně, do šancí jsme se moc nedostávali, pokud nějaká byla, neproměnili jsme ji. Poločas skončil 0:1.

V druhé půlce jsme byli aktivnější, Feilhauer pěkně vystřelil. Brankář pohotově míč chytil do koše. Na chvilku jsme soupeře dostali pod tlak, nejčastěji se do šancí dostával Feilhauer. Földvary hlavičkoval na bránu, míč skončil pouze na břevně. Pak se do šance dostal soupeř, útočník šel sám na bránu, měli jsme smůlu, míč propadl Kotlánovi mezi nohama, bylo to 0:2. Čada si naťukl s Klimešem, ten mu vrátil, Čada střílel, bohužel akce brankou neskončila. Soupeř měl rychlý protiútok, Pavel Kotlán první střelu vyrazil, soupeř ale míč dorazil do brány. Už se blížil konec zápasu, kdy Feilhauer krásně našel Davida Ševčíka, ten vstřelil, jeho střelu brankář vyrazil a David opakovaně dorážel, nakonec míč skončil v síti a my jsme se dočkali aspoň čestného úspěchu. Z Boskovic jsme odjížděli bez bodu po prohře 1:3.

Rozhodčí, který odpískal toto utkání, byl velmi kvalitní.

Zápas odehráli tito hráči: Kotlán Pavel, Čada Zdeněk, Chemčuk Míra, Hrazdíra Lukáš, Földvary Alfréd, Stloukal Míra, David Ševčík, Feilhauer Michal a Dan Klimeš.

  Ševčík David (Feilhauer)

 Chemčuk Míra - běhal, bojoval, nahrával, střílel, rozhočí - pískal výborně.

16. 6. 2009   A.N.D.Y.