Nick:
Návštěvy: 961093
On-Line: 5
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

23. 10. 2011 22. kolo IV. ligy
FP Paradox Blansko - SK JKP Olešná
6:3 (2:2)

V neděli 23. 10. 2011 nás čekal poslední zápas v tomto ročníku. Proti favorizovanému Paradoxu jsme měli za úkol vyhrát, abychom si zajistili účast ve IV. lize i pro příští rok. Sobotní výsledky nám nahrály, ale bohužel náš výkon v tomto zápase nám vystavil stop pro IV. ligu v roce 2012.

Do brány se postavil uzdravený Kuba Haresta, takže jsme mohli s Davidem Mikačem počítat do pole. Jako první se předvedl soupeř, když těsně po rozehrátí přišla dlouhá přihrávka na útočníka a ten dostal soupeře do vedení - 1:0. My jsme se snažili odpovědět, ale hráči Paradoxu nám nenechali moc místa. Pak opět Paradox udeřil, po našem nedůsledném obsazení už zvyšoval na 2:0. Vypadalo to na zajímavý debakl, ovšem pak rozehrál Zdeněk Čada na Michala Feilhauera, který snížil střelou od tyče na 2:1. Pak s míčem začaroval Jirka Svoboda, který následně nahrál opět Michalovi Feilhauerovi, který se nemýlil a bylo vyrovnáno!!! Pak jsme měli velkou šanci skórovat, když jsme šli 4 na jednoho hráče soupeře, ale bylo z toho prd. Pak následovaly další akce po ose Zdena Čada - Pantůček Jirka, několik střel, ale skóre se neměnilo. Poločas skončil 2:2.

Druhá půlka začala úplně stejně jako první. Nebýt Davida Mikače, který v bráně zastoupil Kuby, tak jsme zase dostali branku v samém začátku. Netrvalo dlouho a branku jsme stejně dostali, po akci soupeře míč prošel mezi nohama Kuby Haresty a bylo to 3:2. Za okamžik to bylo již 4:2. A aby toho nebylo málo, tak soupeř vhazoval aut a přímo z něj zvyšoval po našem špatném pokrytí na 5:2. Takový to byl fičák. Soupeř byl ale dále při chutí,střela z dálky, Kubas Haresta vyrazil. A na šestý gól taky došlo, už bez šťávy jsme pustili soupeře ke skórování, je to 6:2. A Kuba se činil, vyrazil další jedovatou střelu. Následovala pěkná akce na naší straně, Luboš Kakáč, Michal Feilhauer, posledně jmenovaný nedal. Pak jsme viděli perfektní akci po spolupráci Fero Földvary - Jirka Svoboda - Michal Feilhauer - David Mikač, skóre se měnilo - 6:3. To konce zápasu už branka nepadla, takže jsem prohráli jak tento zápas 6:3, tak i celý marný boj o udržení IV. ligy.

Už na začátku sezóny bylo jasné, že tato bude pro nás velmi těžká, jelikož jsme měli pět nových hráčů, které jsme potřebovali do týme začlenit. Nakonec se to i podařilo, ale udržení ve IV. lize se nám i přesto nepodařilo. Věřím, že příští sezóna bude o něčem jiném a náš tým bude působit sehranějším dojmem. Záleží ale také hodně na zdraví hráčů, stále jsme měli dosti hráčů zraněných.

  Jako nejlepší hráč byl zvolen Michal Feilhauer

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Kuba, Földvary Fero, Mikač David, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří, Feilhauer Michal, Svoboda Jirka, Novotný Jiří a Luboš Kakáč.

24. 12. 2011   kAkIn