Nick:
Návštěvy: 1021591
On-Line: 28
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

18. 6. 2011 11. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - FP Paradox Blansko
0:1 (0:1)

V neděli 18. 6. 2011 jsme měli na programu poslední utkání jarní části IV. ligy. Jako soupeř se měl na naše hřiště dostavit tým FP Paradox. Jelikož s na zápas dorazil David Mikač, Míra Chemčuk, Zdena Čada, očekávali jsme, že bychom mohli vybojovat nějaké body. Soupeř dorazil bez několika kvalitních hráčů, takže šance na bod tu byla. Ale protože náš stálý rozhodčí ležel s bolestí zad doma, musel si vzít na starosti píšťalku Luboš Kakáč. Hřiště nevypadalo moc dobře, nestihli jsme jej v minulých týdnech postříkat, takže více jak 3/4 hřiště jsou obrostlé trávou a drny. Od začátku byla hra více než vyrovnaná. Sem tam jsme se dostali blíže k bráně a na její dostřel, leč míče létaly mimo. Soupeři to také nešlo. Jirka Pantůček na půlce udělal kličku do soupeře, tento mu míč vzal, Jirka jej chtěl zastavit za cenu faulu. Rozhodčí ponechal výhodu, míč se krkolomně dostal až do našeho vápna, kde jsme nebyli schopni jej odkopnout, a tak soupeř míč dotlačil do brány, bylo to 0:1. My jsme měli snahu hrát fotbal, ale to opravdu nešlo. Terén byl teda stejný pro oba soupeře, takže fotbal nestál za nic. Soupeř byl jinak neškodný, my jsme předvedli stejnou hru. Za zmínku stojí ještě střela Ivoše Cupáka těsně vedle tyče. Na druhé straně také musel Kuba zasahovat. Půlka skončila 0:1

Do druhé půlky jsme šli s tím, že se pokusíme o tlak a o vyrovnání. Bohuže jsme viděli úplně stejný scénář jako v prvním poločase. Soupeř nehrál nic, my jsme to od něj odkoukali:-))) Hrálo se sice od brány k bráně, ale v pomalém tempu. Soupeř se často rozčiloval nad výroky rozhodčího. Ten jej musel opakovaně upozorňovat, jak se má dle pravidel střídat. Ze strany soupeře byl tento zápas zbytečně nervózní. V obraně zahrál výborně David Mikač a Fero Földvary, ale Ferovi po celý zápas nešla rozehra. David Mikač několikrát ohrozil i bránu soupeře, nejhezčí moment zápasu byla střela skoro z poloviny hřiště, kterou gólman s námahou vyrazil. Kdo ke konci očekával tvrdý tlak na bránu soupeře z naší strany, ten se toho nedočkal. Zápas se dohrál ve stejném tempu, my jsme možná měli větší snahu o vstřelení branky jak soupeř, ale zůstalo pouze u snahy. Určitě jsme v sezóně odehráli lepší utkání. Zápas skončil 0:1.

Výkona našeho týmu byl vzhledem k sestavě špatný. Soupeř byl určitě k poražení. My jsme hráli ale podobně jako FP Paradox, takže žádná sláva. Kdyby byl na našem místě jíný tým, skončilo by utkání prohrou soupeře. Takhle můžeme konstatovat, že jsme darovali soupeři velmi levně tři body.

  Jako nejlepší hráč byl zvolen David Mikač

Zápas odehráli tito hráči: Haresta Kuba, Földvary Fero, Cupák Ivoš, Mikač David, Čada Zdeněk, Pantůček Jiří, Chemčuk Míra, Feilhauer Michal, Klimeš Dan a Stloukal Míra.

30. 6. 2011   kAkIn