Návštěvy: 716816
On-Line: 39
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

24. 06. 2017 11. kolo V. ligy
OREL ROCK Boskovice - SK JKP Olešná
3:1 (1:1)

Zápas 11. kola V. ligy se nakonec musel odehrát na hřišti v Oboře. Na domácím hřišti v Boskovicích už něco bylo, proto narychlo sehnali místo na travnatém pažitu. Borci si nalajnovali maličký hřišťátko, i když měli mladé a běhavé hráče, co rádi tahali míč. Celkově jejich sestava byla mix očividně fotbalistů plus všeho chuť např. dva borci vysoko nad metrák. My jsme hráli velice jednoduše, žádné vymýšlení na naší půlce, všechno rovnou dopředu. Takže my jsme díky tomu dělali minimum chyb. Naproti tomu soupeř se snažil hrát kombinačně od své půlky a paradoxně jsme z toho těžili víc my než on. Ze spousty šancí se nám povedlo v první půli pět proměnit a prakticky bylo rozhodnuto. Druhá půle byla z naší strany vlažnější, asi se projevilo velký vedro a spokojenost s průběhem. Naštěstí jsme dokázaly vždy odpovědět na branky soupeře, takže úzkost ze ztráty dobře rozehraného zápasu ani nenastala. Z venkovního utkání vezeme výhru 4:7.

Výborně zahrál celý tým, pochválit musíme výkon Máry Šimečka.

Földvary (Chemčuk), Šimeček (Chemčuk), Šimeček, Novotný (Šimeček), Čada (Šimeček), Novotný (Földvary), Novotný (Rech).

Hráči: Haresta Kubas, Földvary Fero, Čada Zdeněk, Kučera David, Rech Vašek, Novotný Jiří, Šimeček Marek, Chemčuk Míra.