Návštěvy: 716251
On-Line: 69
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

30. 9. 2012 22. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – MK Velké Opatovice
2:6 (1:3)

K dalšímu domácímu zápasu jsme nastoupili proti velmi kvalitnímu týmu z Velkých Opatovic. Již zápas jarní části ukázal, že tento soupeř je velmi technicky vyspělý. V prvním zápase jsme po velmi kvalitním výkonu prohráli jen 2:1.

Tento zápas byl v jasné režii hostujícího týmu. V jeho sestavě byli mladí hráči, kteří předvedli svoji kvalitu. Poločas skončil 1:3, kdy naši branku vstřelil Míra Stloukal po přihrávce Jirky Novotného.

Druhý poločas byl výsledkově úplně stejný jako ten první. Hosté byli prostě lepší, i přes náš velmi dobrý výkon jsme museli přijmout porážku 2:6, náš druhý gól vstřelil po přihrávce Jirky Novotného Jura Pantůček. Zápas skončil 2:6.

Míra Stloukal (Novotný), Jura Pantůček (Novotný).

Přes vysokou prohru musíme náš tým pochválit za kvalitní výkon, který ale na velmi dobrého soupeře nestačil.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Fero Földvary, Lukin Hrazdíra, Jirka Novotný, Martin Hlaváč, Míra Stloukal, Jirka Pantůček.