Nick:
Návštěvy: 954123
On-Line: 24
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

25. 5. 2012 9. kolo V. ligy
MK Velké Opatovice - SK JKP Olešná 2:1 (0:1)

Další utkání jsme sehráli již v pátek, jelikož domácí se nemohli v sobotu sejít, protože hodně hráčů mělo hrát velkou kopanou. S přeložením zápasu jsme souhlasili. Na poslední chvíli se omluvil Fero Földvary a Zdena Čada, což bylo pro nás velké oslabení. Ihned od začátku bylo jasné, kdo je favorit. V týmu Velkých Opatovic byli samí mladí hráči, fotbalisti. Utkání také tak vypadalo. Soupeř byl na oko aktivnější, ale snažil se o samé parádičky, patičky, což jim hrubě nevycházelo a dosti uškodilo. My jsme do nich zajeli, měli jsme více ze hry. Do naší první akce se dostal Honza Haresta, který dostal překrásnou nahrávku před bránu od Jirky Pantůčka, Honza sám před gólmanem netrefil. Na druhé straně se soupeř pokoušel o kombinaci, střely z dálky v pohodě chytal Kubas Haresta. Další naše akce již skončila brankou. Marťas Hlaváč si zpracoval dlouhý pas z naší poloviny, míč ihned obloukem poslal před bránu, zde Ivoš Cupák hlavou překonal domácího brankáře - 0:1. Soupeř měl možná více míč na kopačkách, ale my jsme dobře napadli, naše útoky byly nebezpečné. V útoku se o míč statečně pral Jirka Pantůček. Zezadu naše útočení podporoval Míra Chemčuk. K vidění byly akce na obou stranách, nám vždy chyběl kousek ke zvýšení náskoku. Na druhé straně všechny střely pochytal v klidu hrající Kubas Haresta. Poločas skončil 0:1.

Druhá půlka byla stejná jako první. Domácí měli častěji míč na kopačkách, snažili se o vytvoření tlaku, ale my jsme dobře bránili a čím dál častěji se dostávali do zakončení. Ale to je naše velká slabina. To předvedl asi 4 x Jirka Pantůček, kdy se ocitl sám před brankářem, ale míč v síti neskončil. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Přečíslení soupeře na chvíli zažehnal dobře vrátivší se Lukin Hrazdíára, který míč odkopl, k němu se dostal dobíhající hráč z druhé vlny, a tvrdou, přesnou ranou po zemi srovnal skóre - 1:1. Netrvalo dlouho a bylo to 2:1. Vysoký míč na útočníka, Luboš Kakáč propadl v hlavičkovém souboji, míč z hranice vápna obloučkem zapadl do brány. My jsme se nevzdávali a bojovali do posledního hvizdu. Opět jsme se dostali do zakončení, měli jsme velký tlak, ale ta naše koncovka. Míra Chemčuk krásně prošel, už se dostával do zakončení sám proti gólmanovi, těsně před hranicí vápna zatáhl domácí obránce za ruční brzdu a pískal se faul. Z přímého kopu jsme nic zvláštního nevymysleli a tak nás neproměněné šance hodně mrzely. Zápas skončil šťastným vítězstvím domácích 2:1.

V tomto zápase jsme opět předvedli, jak nás trápí koncovka. I přes výborný výkon nejsme schopni vstřelit branku a pak hodně smolně inkasujeme. Jirka Pantůček odehrál velmi dobré utkání, ve kterém dřel, ale neproměnil nejméně 4 jasné tutovky. Někteří naši hráči ze sebe nejsou schopni vydat maximum, což se projevuje v určitých fázích zápasu. V prvním poločase náš podržel Kubas Haresta, který chytil několik šancí hráčů Velkých Opatovic.

 Cupák (Hlaváč).

  Nejlepší hráč v tomto zápase Míra Chemčuk.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Haresta Kubas, Hrazdíra Lukin, Cupák Ivoš, Luboš Kakáč, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří, Hlaváč Marťas, Petržela Leoš, Haresta Honza.

31. 5. 2012   kAkIn