Nick:
Návštěvy: 1021545
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20. 6. 2010 10. kolo IV. ligy
SK JKP Olešná - Hřiště Velké Opatovice
3:1 (0:0)

V neděli 20. 6. 2010 jsme od 10:00 hod. sehráli utkání s kvalitním mužstvem Hřiště Velké Opatovice. Soupeř přijel pouze s pěti hráči do pole plus brankář, nás bylo o jednoho více, když se po zranění vrátil Dan Klimeš. Od začátku jsme byli lepším týmem, bohužel se nám opět nedařilo proměňovat šance. Poločas skončil 0:0.

Ve druhé půlce jsme se dostali do vedení brankou Kakáče, na kterou mu přihrál Pantůček, druhou branku jsme přidali po pěkné akci po ose Feilhauer, Pantůček a Stloukal, posledně jmenovaný trefil míč mezi nohama brankáře. Třetí branku přidal po nahrávce Feilhauera opět Kakáč, když rychlou střelou trefil spodní zadní tyč brány, míč šel ven a někteří si mysleli, že to byla přední tyč. Soupeř si ke konci zápasu vytvořil tlak, stačil pouze snížit krásnou střelou pod břevno na konečných 3:1.

Soupeř byl velmi kvalitní a ke konci zápasu jsme se převážně jen bránili. My jsme se ale rozhodli, že soupeře do vážnější šance nepustíme, a do konce zápasu jsme výledek ubránili. Celý náš tým předvedl kvalitní a kolektivní výkon.

Výkon v zápase byl dobrý, měli jsme štěstí, že Opatovice přijeli v pouze pěti lidech do hry. Na hřišti bylo ovšem patrné, že jsou to velmi dobří hráči, a odveta na jejich hřišti bude velmi těžká.

 Kakáč (Pantůček), Stloukal (Pantůček), Kakáč (Feilhauer)

  V tomto zápase nebyl zvolen nejlepší hráč, protože celý tým podal kolektivní výkon

Zápas odehráli tito hráči: Musil Milan, Feilhauer Michal, Mikač David, Pantůček Jiří, Kakáč Luboš, Klimeš Dan a Stloukal Míra.

11. 8. 2010   kAkIn