Návštěvy: 716195
On-Line: 16
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

25. 08. 2013 13. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FK Obora
4:3 (2:2)

Další domácí zápas jsme sehráli v neděli 25. 08. 2013, na tento zápas již dorazily 2 ze 4 posil. Jedná se o dříve avizovaného Jirky Šamalíka, z něj jsme čekali na vyřízení hostování. Tento hráč má skvělé pokrytí míče, výbornou přihrávku, takže od něj očekáváme podržení míče, kvalitní finální nahrávky. Druhým hráčem je Aleš Bečica, který má výbornou fyzičku, je to hráč, kterému nedělá problém hrát pravou nebo levou nohou. Oba nám mají pomoci ke zklidnění a zkvalitnění hry.

Na začátku zápasu to vypadalo, že nám bude trochu dělat problém hřiště. Ok skončení jarní části jsme zde nehráli, byl to náš první zápas na našem hřišti od 16. června. Obora přijela s oslabeným kádrem, nejlepší hráči chyběli. Do vedení jsme se dostali po vybojovaném míči Jurem Šamalíkem, ten přihrál Aleši Bečicovi, jeho přesná střela skončila v síti – 1:0. Za pár okamžiků si Aleš Bečica vybojoval za půlkou míč, po levé straně potáhl, levou nohou zakončoval k zadní tyči – 2:0. Soupeř se nezalekl. Vystřelil tvrdou střelu na Kubase Haresty, ten míč vyrazil před sebe, nikým nekrytý hráč soupeře neměl těžkou práci a snížil na 2:1. Pak si Fero Földváry neodpustil jeho parádičku, o míč přišel, Kubas Haresta opět první střelu vyrazil, ale na podruhé neměl šanci – 2:2. Hra byla vyrovnaná i přesto, že hráčů soupeře bylo málo. Poločas skončil 2:2.

Na začátku druhé půle Aleš Bečica našel při naší první akci na zadní tyči Jirky Novotného, ten nás s přehledem dostal do vedení – 3:2. Další branku jsme přidali za chvíli. Střela z dálky, kterou tečoval Marťas Hlaváč, gólman vyrazil k Mírovi Stloukalovi. Ten nanečisto pravou zakončoval opět do gólmana, míč se ale odrazil k němu, proto druhou střelu raději vyslal levou, míč skončil v síti a bylo to 4:2. Z dvougólového náskoku jsme se neradovali dlouho, neobsazený hráč vyslal střelu k tyči, bylo to 4:3. Jirka Šamalík utrpěl zranění, když si v jednou ze soubojů natáhl stehenní sval, t udíž do hry nemohl zasáhnout a musel střídat. Michal Kupka šel sám na brankáře, ten ho vychytal. Na druhé straně Kubas Haresta vychytal dvě jasné šance během dvou minut. Naštěstí pro nás jsme již neinkasovali a získali jsme důležité 3 body.

V zápase jsme byli asi o malinko lepším týmem, Obora se díky našim chybám dostala vždy zpět do hry. Ve výborném světle se ukázal Aleš Bečica i Jirka Šamalík. Škoda toho zranění.

Nejlepším naším hráčem byl asi Aleš Bečica, který dvě branky vstřelil, na jednu nahrál. Velmi dobré utkání odehrál i Zdena Čada.

Bečica (Šamalík), Bečica, Novotný (Bečica), Stloukal (Hlaváč)

Hráči:Kubas Haresta, Fero Földvary, Zdena Čada, Luboš Kakáč, Aleš Bečica, Michal Kupka, Jirka Novotný, Jura Šamalík, Míra Stloukal a Marťas Hlaváč.