Nick:
Návštěvy: 1021575
On-Line: 30
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

06. 10. 2012 23. kolo V. ligy
FK Obora – SK JKP Olešná
1:1 (0:0)

Další zápas nás čekal na krásném hřišti na Oboře. Jelikož se nás sešlo velmi málo, musel nakonec k zápasu odcestovat i zraněný Luboš Kakáč, kterého trápila naražená pata. Nakonec před koncem první půle ještě dorazil z práce Lukin Hrazdíra.

I přesto, že nás bylo málo, hráli jsme docela pěkný fotbal. Největší zásluhu na tom měl agilní Jirka Pantůček, který toho naběhal ze všech nejvíc. V rozehrávce mu zdárně sekundoval Jura Novotný. Měli jsme převahu, dostávali jsme se do šancí, ale spoustu jsme jich neproměnili. Na druhé straně domácí nehráli špatný fotbal, svojí aktivitou se několikrát dostali do zakončení, zde nás podržel velmi spolehlivě chytající Kubas Haresta. V prvním poločase branka nepadla, takže byl stav 0:0.

Ve druhé půlce jsme byli opět aktivnějším mužstvem. Jirka Pantůček hrál jeden ze svých nejlepších zápasů, nabízel se, bojoval o každý míč, rozehrával. Měli jsme spoustu šancí. Nakonec jsme se branky dočkali. Jirka Pantůček rozehrál přímák, prudkou střelou našel ve vápně Luboše Kakáče, který akrobaticky usměrnil zadní částí ramene při pádu do brány. Vypadalo to, že mám výhru v kapse. Pak však zaúřadoval domácí rozhodčí, který nejprve odpískal roh, když měl být odkop od brány, jelikož Kubas Haresta míč chytil až za brankovou čárou. Kubas Haresta se pak ozval, rozhodčí ho vyloučil. Do brány musel jít Fero Földvary, Luboš Kakáč už do hry nezasáhl. I ve čtyřech jsme byli jednoznačně lepší, měli jsme spoustu šancí na zvýšení náskoku. Nic jsme neproměnili, takže domácí za velkého tlaku rozhodčího těsně před konce vyrovnali, nádhernou střelou do růžku – 1:1. Fero Földvary v bráně několikrát předvedl výborné zákroky. Zápas skončil 1:1.

V tomto zápase jsme měli možnost si zvýšit průměr vstřelených branek, což se nám nepovedlo. I jasné šance jsme neproměňovali. Výborně zachytal Kubas Haresta, výborně hrál Jirka Pantůček. Domácím pomohl neskutečnost blbostí domácí rozhodčí.

 Luboš Kakáč (Jirka Pantůček).

  Nejlepšími hráči zápasu jednoznačně Jirka Pantůček a Kubas Haresta.

Zápas odehráli tito hráči: Kubas Haresta, Lukin Hrazdíra, Fero Földvary, Martin Hlaváč, Jirka Pantůček, Jirka Novotný, Míra Stloukal a Luboš Kakáč.

05. 04. 2013   kAkIn