Návštěvy: 716218
On-Line: 39
Poslední zápas: 20. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - FC Sebranice 2002 (1. tým V. ligy) 4:0 Příští zápas: 21. kolo V. ligy  Sharks Štěchov - SK JKP OLEŠNÁ  Dne 14. 10. 2017 Sobota v 16:00 hod.   SRAZ V 15:00 hod.

3. 6. 2012 10. kolo V. ligy
SK JKP Olešná - FK Obora 4:0 (1:0)

Další zápas jsme sehráli na našem „heřmánkovém poli“ na Olešné. Stav hřiště je opravdu katastrofa. Do šance se dostal Míra Stloukal, svým typickým skokem zakončoval, ale nedal. Na druhé straně dvakrát musel zasahovat Fero Földvary, obranými zásahy zabránil jisté brance. Pak se rozhodl Míra Chemčuk k samostatné akci, čtyři hráče soupeře proměnil v solné sloupy, nahrál Jirkovi Pantůčkovi, ten se nemýlil a je to 1:0. Také zkoušel své štěstí Marťan Hlaváč, míč šel těsně nad. Poločas skončil 1:0.

Na začátku druhé půle soupeř zahrozil, Kubas Haresta musel zasahovat. Následně musel vytasit kvalitní obranný zákrok Fero Földvary, zachránil nás od inkasování. Ale my jsem se tedy předvedli, pěkná akce, začal Jirka Pantůček, nahrál Mírovi Stloukalovi, ten pak našel Míry Chemčuka a míč se zastavil až v bráně soupeře – 2:0. My jsme pokračovali ostřelování brány, Zdena Čada 2 x, Luboš Kakáč 2 x, ale nic tam nepadlo. Jirka Pantůček v pěkné akci, brankář ji překazil, soupeř podnikl brejk, Luboš Kakáč se pak skvěle vrátil do obrany. Luboš Kakáč se Zdenem Čadou ukázali fotbalovost, předvedli zajímavou akci, Zdena těsně minul. Na druhé straně soupeř také těsně minul naši bránu, Kubas Haresta by na míč asi neměl. My jsme útočili ve čtyřech, na čtyřikrát se nám nepodařilo proměnit šance v branku. Fero Földvary rozehrál před vápnem přímák za faul, nahrál Mírovi Chemčukovi, ten dal na 3:0.

Marťan Hlaváč měl šanci, pak v šanci Zdena Čada, nezpracoval, střílel z první, míč šel vedle. Asi 6 minut do konce, faul na Jirky Pantůčka, soupeř to neunesl, sprostě nadával rozhodčímu. My už jsme v klidu dohrávali. Jako tečku za zápasem udělal Fero Földvary svým výletem přes celé hřiště, nahrál Leošovi Petrželovi, ten krásně umístil míč k tyči – 4:0.

Dnes slabší soupeř, ale i tak několikrát zahrozil. Nám se podařilo vsítit branky, žádnou neinkasovat.

Pantůček (Chemčuk), Chemčuk (Stloukal), Chmečuk (Földvary), Petržela (Földvary).

Míra Chemčuk, snažil hrát, lítal po hřišti, byl hladový po míči.

Zápas jsme odehráli v této sestavě: Kubas Haresta, Míra Chemčuk, Luboš Kakáč, Jirka Pantůček, Fero Földvary, Zdena Čada, Honza Haresta, Míra Stloukal, Leoš Petržela, Marťas Hlaváč.