Nick:
Návštěvy: 951441
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Milckův memoriál

Tento turnaj je každoročně pořádán klubem SK R.Ú.M. na počet jejich hráče přezdívaného MILCEK a který před několika lety zemřel přímo na hřišti při malé kopané.

2014

na turnaji hráli:
 1. Musil Milan - G
 2. Chemčuk Míra
 3. Čada Zdeněk
 4. Kakáč Luboš
 5. Földváry Fero
 6. Stloukal Míra
 7. Čada Zdeněk
 8. Pernica Pavel
 9. Novotný Jiří
V sobotu 18. ledna 2014 jsme byli pozváni na tradiční halový turnaj do haly ASK Milckův memoriál. Byli jsme nalosováni do velmi silné skupiny B, kde s námi byly týmy – HSK Holešín, AC Koruna, NSK Adamov.

1. zápas - SK JKP - AC Koruna 1:2. Koruna nastoupila ve velmi silném složení. Od začátku jsme hráli lépe, měli jsme více šancí. Branku jsme však inkasovali my. Rozhodčí špatně odpískal faul na Míry Chemčuka, střela před bránu – 0:1. Pavel Pernica nastřelil tyč, Míra Chemčuk těsně nad. Opět Chemčuk těšně vedle, Míra Stloukal vedle. Chmečuk z rohu na Zdeny Čady, ten do zavěsil – 1:1. Na konci soupeř dal branku - 1:2, my jsme nemohli dát gól, Kakáč vedle. Na konci utkání se zranil Luboš Kakáč, když ho hráč soupeře trefil do palce nohy, turnaj pro něj skončil – diagnóza vykloubený palec pravé nohy.

2. zápas - SK JKP - NSK Adamov 1:1. Naše střely šly buď do brankáře nebo vedle. Z přímáku jsme inkasovali, byl přímák rozehrán, střela – 0:1. Pak byla pěkná akce Zdeny Čady, Míra Stloukal nedokázal proměnit. Kopali jsme roh, Pavel Pernice vstřelil vyrovnávací branku – 1:1.

3. zápas - SK JKP Olešná - HSK Holešín 1:1. Holešín byl kvalitnější soupeř než předchozí. Dostali jsme branku z penalty – 0:1. Jura Novotný nahrál Pavlovi Pernicovi, ten vyrovnal - 1:1.

My jsme tedy postoupili do dalších bojů ze třetího místa, naším soupeřem byl tým z 1. místa druhé skupiny – AJETO! Adamov.

Semifinále - SK JKP Olešná - AJETO! 1:1, na penalty 4:5. Milan Musil rozehrál soupeři na nohu, ten šel sám na bránu – 0:1. Fero Földváry měl několik dobrých přihrávek na Jury Novotného dopředu, vždy se vracely zpět. Jedna nahrávka se ujala, Jura Novotný srovnal na 1:1. Konec zápasu. Penalty: dali – Chemčuk, Pernica, Földváry, Čada. Nedal Míra Stloukal. Konečné 5-6 místo.

Komentář k turnaji:Turnaj je náš oblíbený, takže sem chodíme rádi. I přesto, že se nám nedaří na 100 procent, vždy si ho užijeme. Tentokrát nás překapilo zranění luboš kakáč hned v prvním zápase, tím pro něj turnaj skončil

Hodnocení turnaje:Nehráli jsme špatně, neproměňovali jsme šance.


2013

Turnaj se uskutečnil v sobotu 09. 02. 3013. Na tento ročník jsme pozvání přijali, bohužel turnaj skončil předčasně po náhlém úmrtí hráče HSK Holešín Marka Opatřila při zápase ve skupině.Turnaj byl ukončen.


2012

Na tomto ročníku jsme jako SK JKP Olešná nehráli, jelikož jsme měli ve stejném termínu ples. Sice na turnaji hráli hráči v dresech SK JKP Olešná, byli tam i hráči, kteří patří do našeho kádru,ale oficiálně jsme se nezúčastnili.


2011


na turnaji hráli:
 1. Haresta Jakub - G
 2. Chemčuk Míra
 3. Čada Zdeněk
 4. Kratochvíl Robin
 5. Pantůček Jiří
 6. Stloukal Míra
 7. Čada Zdeněk
 8. Pernica Pavel
V sobotu 29. února 2011 jsme byli pozváni na tradiční halový turnaj do haly ASK Milckův memoriál. Byli jsme nalosováni do velmi silné skupiny A, kde s námi byly týmy – HSK Holešín, SK R.Ú.M., Kdyžtak Jenom.

V prvním zápase jsme porazili SK R.Ú.M. 3:1, kdy naše branky vstřelili Míra Chemčuk po přihrávce Robina Kratochvíla, Jiří Pantůček po nahrávce Pernici Pavla Zdena Čada po příhrávce Pantůčka Jirky.

Ve druhém zápase jsme remizovali S HSK Holešín 3:3, o branky se postaral Pernica Pavel ( Čada Z.), Pernica Pavel (Chemčuk M.), Pernica Pavel (Kratochvíl R.).

Ve třetím zápase jsme opět jenom remizovali 3:3 s týmem Kdyžtak jenom, branky vstřelili Pantůček J. (Pernica P.), Pernica P. ( Pantůček J.), Kratochvíl R. (Pernica P.).

V playoff jsme narazili na tým A je to!, který ve skupině B skončil na třetím místě. Soupeř to byl kvalitní, po kvalitním výkonu jsme prohráli 4:5, branky vstřelili Pernica P. (Pantůček J.), Kratochvíl R. (Pantůček J.), Pernica P. (Chemčuk M.), Pernia P. (Kratochvíl R.).

Komentář k turnaji:Nedařilo se nám v obranné hře, velmi dobře zahrál Pernica Pavel, kterému se dařilo střelecky. V bráně jsme vyzkoušeli Jakuba Haresty, prokázal, že by mohl být naší posilou.

Hodnocení turnaje:Nehráli jsme špatně, soupeři trestali naše chyby v obraně. Příště si přijdeme pro první místo:).


2010


na turnaji hráli:
 1. Musil Milan - G
 2. Chemčuk Míra
 3. Konečný Ivo
 4. Klimeš Libor
 5. Kakáč Luboš
 6. Stloukal Míra
 7. Čada Zdeněk
V sobotu 6. února 2010 jsme byli opět pozváni na tradiční halový turnaj do haly ASK Milckův memoriál. Byli jsme nalosováni do velmi silné skupiny B, kde s námi byly týmy – AC Koruna, Beercastle, Větrník Adamov.

V prvním zápase jsme porazili AC Koruna 4:1, kdy naše branky vstřelili Míra Chemčuk po příhrávce Libora Klimeše, opět Míra Chemčuk po nahrávce Luboše Kakáče, Zdenek Čada po nahrávce Ivoše Konečného a Libor Klimeš, kdy mu nahrával Ivoš Konečný.

Ve druhém zápase jsme jasně přejeli Beercastle 8:1, o branky se postarali Čada Z. ( Konečný I.), Kakáč L. (Konečný I.), Chemčuk M. (Stloukal M.), Kakáč L., Čada Z. (Kakáč L.), Klimeš L. (Čada Z.) Kakáč L (pok. kop), Klimeš L. (Kakáč L.)

Ve třetím zápase jsme vyhráli těsně 2:1 na Větrníkem Adamov, branky vstřelil Ivoš Konečný, na první mu nahrál Luboš Kakáč.

V playoff jsme narazili na tým Kdyžtak jenom, který ve skupině A skončil na posledním místě. Soupeř to byl kvalitní, ale my jsme jej v klidu přehráli 4:1, branky vstřelili Čada Z. (Klimeš L), Klimeš L. (Konečný I.), Čada Z., Konečný I. (Klimeš L.).

V semifinále na nás čekal velmi dobrý soupeř a to Zborovce. My jsme ale hráli velmi dobrý fotbal, soupeře jsme jednoznačně porazili 5:1, o branky se podělili Klimeš L. (Stloukal M.), Konečný I., Kakáč L. (Stloukal M.), Klimeš L., Stloukal M. (Klimeš L.).

Ve finále jsme narazili na pořádající tým SK R.Ú.M., za který od semifinále nastoupil Libor Němec, který ale nebyl před začátkem turnaje zapsán na soupisku, což pravidla nedovolují. Soupeř s naším protestem nesouhlsil, i díky Liborovi Němcovi náš přehrál vysoko 2:7, což bylo hodně olivněno hrou Libora Němce. Naše branky vstřelil Konečný I., Konečný I. (Čada Z.).

Komentář k turnaji: Od začátku jsme předváděli nejlepší fotbal ze všech týmů, což přilákalo hodně fanoušků, kteří náš tým podporovali. Turnaj ovlivnil neoprávněný start Libora Němce.

Hodnocení turnaje:Velmi dobrá hra, měli jsme skončit první:-))


2009


na turnaji hráli:
 1. Rech Václav - G
 2. Chemčuk Míra
 3. Novotný Jiří
 4. Jurik Roman
 5. Feilhauer Michal
 6. Stloukal Míra - C
 7. Klimeš Daniel
 8. Földváry Alfréd
 9. Čada Zdeněk
V sobotu 14. Února jsme byli po roční odmlce opět pozváni na tradiční halový turnaj do haly ASK Milckův memoriál. Byli jsme nalosováni do slabší skupiny B, kde s námi byly týmy – AC Koruna, Beercastle, Mafia.

V prvním zápase jsme porazili Beercastle 4:1, kdy naše branky vstřelili Zdenek Čada po nahrávce Míry Stloukala, dále samotný Míra Stloukal po nahrávce Míry Chemála, Michal Feilhauer, kdy nahrával Míra Chemčuk a poslední branku po nahrávce Jury Novotného vstřelil Földváry Alfréd.

Ve druhém zápase jsme přehráli těsně Mafii 1:0, kdy branku vstřelil po nahrávce Zdeny Čady Dan Klimeš.

Třetí zápas s AC Koruna pro nás po dramatickém vývoji skončil dobře, kdy jsme tento porazili 3:2. O náš branky se podělili Földváry Alfréd (Čada), Čada, Novotný (Földváry).

V playoff jsme narazili na tým HSK Holešín, který ve skupině A skončil na posledním místě bez bodu. Tento náš tradiční soupeř nás porazil těsně 2:1, kdy naši branku vstřelil po přihrávce Novotné Míra Stloukal. Tímto pro nás turnaj skončil, kdy jsme obsadili konečné páté místo.

Komentář k turnaji: Vyhráli jsme v pohodě o trochu lehčí skupinu. Bohužel jsme od Holešínu dostali dva náhodné góly. Holešín to zatáhl a i když jsme je o dost přehráli, tak bohužel z mnoha šancí spadla jen jedna.

Hodnocení turnaje: Nic moc. Hodnocení výkonu: 100x lepší než v sezóně. Takže asi spokojenost. Na turnaji jsme měli dvě fanynky – Alču, Petru (nový člen cheerleaders?). Reportáž z turnaje sepsali Alča a Zdena


2008

Na tento ročník tradičního halového turnaje jsme bohužel nebyli pozváni.


2007


3. místa dosáhli tito:
 1. Opletal Aleš
 2. Chemčuk Míra
 3. Novotný Jiří
 4. Jurik Roman
 5. Feilhauer Michal
 6. Stloukal Míra
 7. Kakáč Luboš
V sobotu 17. 2. 2007 opět před pořádáním našeho plesu jsme se zúčastnili Milckova memoriálu v Blansku v hale ASK. Byli jsme nalosováni do skupiny společně s Klepačovem, R.Ú.M. a Kopeček Rájec. V prvním zápase jsme pouze remizovali s Klepačovem 2:2, kdy naše branky vstřelili Novotný a Chemčuk. Zápas s SK R.Ú.M. jsme vyhráli zcela jednoznačně 6:2 po brankách Novotného 2x, Kakáče, Stloukala, Jurika a Chemčuka. Poslední zápas ve skupině jsme remizovali 2:2 s Kopečkem, když se trefili Chemčuk a Jurik. Ve skupině jsme obsadili 1. místo za 5. bodů a skóre 10:6.

Ve čtvrtfinále na nás čekal Beercastle a tak jsme mu naložili 5:2, po brankách Novotného a Chemčuka, kteří se trefili 2 krát a jednou Stloukal. V semifinále jsme odehráli dosti tvrdé utkání s Holešínem, které skončilo bez branek a na penalty vyhrál Holešín, kdy jedinou penaltu proměnil Feilhauer. V zápase o třetí místo jsme v klidu porazili FC Zborovce 3:2, když naše branky dali Novotný, Chemčuk a Feilhauer a mohli jsme v klidu připravit večerní ples.

Tento turnaj se vyvedl velmi Jurovi Novotnému, který vstřelil 6 branek a na 3 nahrál a Míra Chemčuk dal 6 branek, přihrál na 2. Kakáč se trefil pouze jednou, ale na 4 branky nahrál. Výborně zachytal Aleš Opletal, který zlikvidoval nespočet šancí soupeřů.


2006


1. místa dosáhli tito:
 1. Opletal Aleš
 2. Pantůček Jiří
 3. Novotný Jiří
 4. Földváry Alfréd
 5. Feilhauer Michal
 6. Stloukal Míra
 7. Kakáč Luboš
 8. Mikač David
V sobotu 4. března 2006 se odehrál další ročník Milckova memoriálu. Na tento turnaj jsme se těšili už dlouho dopředu, protože je to tuto zimu náš jediný turnaj. Zde jsme si nedávali žádné vysoké cíle, jelikož tady hrají každý rok velmi silné týmy. Náš největší úspěch bylo 3. místo z předloni, kdy se nám opravdu dařilo a to oproti loňskému ročníku, kdy jsme nedokázali ani postoupit ze skupiny.

Letos sem dorazilo pouze sedm týmů, takže jsme se nalosovali do skupiny B o třech týmech, kde spolu s námi byli pořádající R.Ú.M. a loňský vítěz Zborovce. Ve druhé skupině A byly tyto mužstva: Kopeček, Koruna, Beercastle, Klepačov. Ze skupin postupovali všechny týmy, takže jsme měli jasný postup. Vítěz skupiny A postoupil rovnou do semifinále.

V prvním zápase na turnaji jsem si tak trochu trhli ostudu, když jsme prohráli s FC Zborovce 6:0. Tak špatný výkon jsme snad nepředvedli na žádném dřívějším turnaji. Prostě hrůza. Zborovce byly jasně lepší a nedali nám žádnou šanci. Všem jsme zde byli pro smích.

Druhý zápas byl opak prvního. Zde jsme hráli s SK R.Ú.M. 2:1. Už jsme si dokázali i přesně nahrát a vytvořili jsme si několik šancí. Na první branku, kterou dal Pantůček přihrával Mikač. Druhou branku vstřelil Feilhauer po nahrávce Stloukala. V tomto zápase jsme byli jasně lepší, ale musíme více proměňovat šance.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na celek Koruna, který jsme ale porazili 3:1. V tomto čtvrtfinálovém utkání nám šlo o hodně. Případná prohra by znamenala konec na turnaji. Utkání bylo těžké a díky hráčům soupeře i nadmíru tvrdé. My jsme se ale přizpůsobili a předvedli jsme opravdu pěkný výkon. Branky dali: Pantůček, Kakáč (Pantůček), Novotný. Perfektně zachytal Aleš Opletal.

Do dalšího zápasu proti nám nastoupil favorizovaný celek Kopeček Rájec, toto utkání jsme vyhráli 5:1. V zápase o finále jsme se střetli s týmem z 1. ligy okresu. Opět to byl velmi tvrdý zápas a v něm jsme předvedli asi nejlepší výkon na turnaji. Makali jsme všichni a hlavně jsme proměňovali šance. O branky se postarali: Pantůček 3x, když na všechny mu přihrál Kakáč, Novotný 2x po přihrávkách Feilhauera a Kakáče.

Ve finále jsme se střetli znovu s FC Zborovce. Moc jsme chtěli Zborovce porazit a do zápasu jsme šli hodně vyhecovaní a po předchozích zápasech jsme si i hodně věřili. Zápas to byl jeden z nejtvrdších na turnaji. Soupeř si opravdu nebral servítky a hráči Zborovců do nás šli hodně natvrdo. My jsme začali hrát stejně jako oni a první branku vstřelil Pantůček po nahrávce Mikače. O chvíli později zvýšil Feilhauer po přihrávce Kakáče a vedli jsme 2:0. Snažili jsme si hlídat hráče na těsno, takže jsme je vlastně k ničemu nepustili. Ale stačily dvě chybičky a bylo vyrovnáno 2:2. Pak nás soupeř přehrával, ale vynikající výkon Aleše Opletala nás dovedl do konce. Po remíze 2:2 následovaly penalty. V nich opět zazářil Aleš Opletal, který všechny chytil. Za nás dal první branku Stloukal a rozhodující proměnil Pantůček.

Všichni hráči podali dobré výkony. Nejvíce nás podržel Aleš Opletal, který zlikvidoval neuvěřitelné množství šancí soupeřům. Je to pro nás velký úspěch a příští rok se budeme snažit obhájit vítězství. Pantůček Jiří 6 branek a 1 nahrávka, Kakáč 1 branka a 5 nahrávek, Novotný 3 branky.


2005


Na úspěchu se podíleli tito:
 1. Chemčuk Miroslav
 2. Zouhar
 3. Opletal Aleš
 4. Novotný Jiří
 5. Földváry Alfréd
 6. Klimeš Libor
 7. Kotlán Pavel
 8. Kakáč Luboš
V sobotu dne 26. 2. 2005 byl opět uspořádán Milckův memoriál. Z důvodu chřipkové epidemie jsme byli nuceni pozvat hráče z jiných mužstev, aby jsem tento náš oblíbený turnaj mohli odehrát. Turnaj byl rozdělen do dvou skupin, postupovaly první dva týmy a hrálo s futsalovým míčem podle futsalových pravidel. V celém turnaji byl pro nás problém proměnit i ty nejvyloženější šance. Herně to nebylo špatné, ale pokaždé jsme vyrobily hrubé chyby a soupeř je potrestal.

V prvním zápase jsme prohráli S Karolínem 5:2, kdy naše branky dal Zouhar. Ve druhém jsme remizovali s SK R.Ú.M. 2:2, branky Novotný a Zouhar. A třetí zápas s Beercastlem jsme rovněž prohráli 5:2, branky Zouhar a Chemčuk.

V tabulce jsme skončili jasně na posledním místě se ziskem jediného bodu a se skóre, které pro nás bylo hodně negativní - 6:12. Jedinou omluvou pro nás bylo, že jsme nebyli sehraní a také to, že naše myšlenky už pomalu směřovaly k večernímu plesu, který jsme pořádali.


2004

 1. Chemčuk Miroslav
 2. Čada Zdeněk
 3. Kotlán Pavel
 4. Pantůček Jiří
 5. Földváry Alfréd
 6. Jindra Jura
 7. Stloukal Míra
Dne 31. 1. 2004 jsme byli pozváni na další ročník Milckova memoriálu, což už byl celkově sedmý. Tentokrát se zde sešlo osm družstev, byli jsme nalosováni do skupiny s FC Zborovce, SK R.Ú.M. a Klepačovem.

V prvním zápase jsme porazili FC Zborovce 4:1, kdy zahráli opravdu kvalitní utkání a o branky se podělil rovnoměrně Pantůček J. a Chemčuk.

Ve druhém zápase s SK R.Ú.M. jsme vůbec neproměnili vyložené šance a soupeř dal góly z ničeho. Prohráli jsme 1:3, naši branku dal Chemčuk.

S Klepačovem jsme vyhráli 4:2, kdy zde naše družstvo zvládlo zápas hlavně po taktické stránce. Branky dali Chemčuk 2, Čada a Jindra. Ve skupině jsme skončili na druhém místě se 4 body a se skóre 9:6.

V dalším zápase o finále jsme narazili na Korunu a měli jsme velkou smůlu. Opět jsme nedali šance, kromě Chemčuka, který byl nejlepší hráč. V zápase o třetí místo jsme se opět potkali s SK R.Ú.M. a vyhráli 2:0 brankami Míry Chemčuka. Hráli jsme moc dobře, Napadali jsme soupeře hned na jejich půlce. Výborně zachytal po celý turnaj Kotlán Pavel a jako trenér se ujal zraněný Kakáč a Feilhauer.

2003


Na "úspěchu" se podíleli tito:
 1. Chemčuk Miroslav
 2. Ivančuk Jurij
 3. Kakáč Luboš
 4. Kotlán Pavel
 5. Pantůček Jiří
 6. Földváry Alfréd
 7. Mikač David
 8. Jindra Jura
 9. Viktorin Pavel ml.
Na další Milckův turnaj jsme si počkali na zimu roku 2003, kdy se hrálo za účasti 6 mužstev systémem každý s každým. V prvním zápase jsme hned narazili na pozdějšího vítěze R.Ú.M. I, kdy jsme v utkání vedli 2:0 po střelách Kakáče a Jindry, ale nakonec jsme uhráli pouze remízu 2:2.

V dalším zápase s Korunou jsme od nich dostali pětku a prohráli 5:1, naši branku dal Pantůček Jura.

Trápení pokračovalo i v zápase s Vyškovem, který jsme prohráli 6:2, naše branky dali Kakáč a Jindra.

Chaotická hra pokračovala i v zápase s Klepačovem a v něm jsme prohráli 3:5, když o naše branky se postarali Kakáč, Pantůček J. a Ivančuk Jurij.

Až v posledním zápase na turnaji jsme dokázali zvítězit a to 7:2 nad SK R.Ú.M. II, kdy jsme předvedli úplně jinou hru, kdy se o naše branky postarali Kakáč a Pantůček J. 2x, Jindra, Mikač a Chemčuk. Touto výhrou jsme nakonec zpečetili naše předposlední místo. Jediným pozitivem bylo, že naši střelci byli docela potentní. Kakáč dal 5, Pantůček J. 4 a Jura Jindra 3 branky.


2002

Tohoto turnaje jsme se poprvé zúčastnili 9. 2. 2002. Bylo to za účasti 8 družstev, utvořili se dvě skupiny po 4 týmech, první dva postupovali do semifinále.

Do naší skupiny byly nalosovány tyto týmy: Koruna Blansko (loňský finalista), Kopeček Rájec (vítěz okresní ligy MK), URNA Brno.

První zápas jsme začali s Korunou, která byla po celý zápas jasně lepším mužstvem a po zásluze vyhrála 3:1, kdy naši jedinou branku vstřelil Jura Pantůček. Ve druhém utkání jsme porazili URNU Brno pro změnu my 3:1, branky vstřelili Pantůček J. 2x, Jurij Ivančuk. V posledním zápase jsme potřebovali porazit Rájec a už jsme vedli brankami Kakáče a Mikače 2:0, ale nakonec soupeř skóre otočil a vyhrál 3:2. Na nás tak zůstalo třeti nepostupové místo a v konečným pořadí celého turnaje jsme skončili na 5. místě.