Nick:
Návštěvy: 951951
On-Line: 15
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Sobota 29. 1. 2011
Milckův memoriál

V sobotu 29. 1. 2011 jsme se opět zúčastnili tradičního halového turnaje Milckův memoriál. Na turnaji jsme se sešli v sestavě Jakub Haresta, Zdena Čada, Míra Chemčuk, Robin Kratochvíl (posila), Míra Stloukal, Jiří Pantůček, Pavel Pernica (posila) a Fero Földvary, jako trenér Luboš Kakáč.

V ranních sobotních hodinách jsme se nalosovali do skupiny A, kde s námi byly týmy HSK Holešín, Kdyžtak Jenom, SK R.Ú.M. Ve skupině A byla družstva A je to (Větrník Adamov), Zborovce, AC Koruna, Beercastle. V prvním zápase jsme narazili na pořádající SK R.Ú.M.

 
SK R.Ú.M. - SK JKP Olešná 1:3 (1:0)
Na začátku zápasu jsme se opět jako vždy sehrávali. Po chybě obránce jsme dostali branku. Ve druhé půlce už jsme hráli lépe, na 1:1 vyrovnal Míra Chemčuk, který celou akci rozehrál na naší půlce, vyměnil si míč na jeden dotek s Robinem Kratochvílem. Další branku přidal Jiří Pantůček, několikrát si vyměnil míč s Pavlem Pernicem, poté sám zakončil. Třetí branku přidal Zdena Čada po přihrávce Jiřího Pantůčka.

  Chemčuk M. (Kratochvíl R.), Pantůček J. (Pernica P.), Čada Z. (Pantůček J.)

 Druhý zápas jsme sehráli s týmem HSK Holešín, který hraje III. okresní ligu malé kopané.

HSK Holešín - SK JKP Olešná 3:3 (1:1)
Ve druhém našem zápase na turnaji jsme narazili na tradičního soupeře tohoto turnaje HSK Holešín. Ihned od začátku bylo tempo zápasu rychlejší oproti předchozímu. První branku vstřelil Holešín po chybě obrany, kdy ale hráč hostů hrál s míčem v autu. Vyrovnával Pavel Pernica, který dorazil střelu Zdeny Čady, kterému nahrál Jiří Pantůček. Do vedení nás dostal opět Pavel Pernica, nahrál mu Míra Chemčuk. Třetí branku vstřelil kdo jiný, než Pavel Pernica po přihrávce Robina Kratochvíla. My jsme ale opět chybovali v obranné hře, soupeř nejprve snížil a nakonec i vyrovnal z přímého kopu na konečných 3:3.

  Pernica P. ( Čada Z.), Pernica P. (Chemčuk M.), Pernica P. (Kratochvíl R.)

 
SK JKP Olešná - Kdyžtak jenom 3:3 (1:0)
V posledním utkání ve skupině jsme narazili na tým Kdyžtak jenom, mužstvo bylo velmi kvalitní. My jsme se dostali do vedení brankou Pantůčka Jirky, který dorazil střelu Pavla Pernici. Na 2:0 zvýšil Pavel Pernica, kterému nahrál Jirka Pantůček. Soupeř během chvilky vyrovnal na 2:2. Následně se soupeř dostal i do vedení na 2:3, podobu konečného výsledku 3:3 upravil Robin Kratochvíl, kterému nahrával Pavel Pernica.

  Pantůček J. (Pernica P.), Pernica P. (Pantůček J.), Kratochvíl R. (Pernica P.)
Skupina A - pořadí: 1. Kdyžtak Jenom 9:5 7 bodů, 2. SK JKP Olešná 9:7 5, 3. Holešín 5:7 2, 4. sk R.Ú.M. 5:10 1 bod.

Skupina B - pořadí: 1. AC Koruna 12:4 9 bodů, 2. Zborovce 10:6 6, 3. A je to! 3:7 1, Beercastle 4:12 1 bod.

 Ve čtvrtfinále jsme hráli se třetím týmem ze skupiny B - A je to! (Větrník Adamov).

SK JKP Olešná - A je to! 4:5(1:1)
Supeř byl kvalitní, to jsme věděli již před zápasem. A taky se dostal po chybě naší obrany do vedení 0:1. Vyrovnal Pavel Pernica po nahrávce Jiřího Pantůčka. Do vedení nás dostal ve druhé půlce Robin Kratochvíl po nahrávce Pantůčka. Opět chyba v obranné hře a vyrovnání na 2:2. Za okamžik soupeř vedl 2:3. Pavel Pernica bojoval, po nahrávce Míry Chemála vyrovnal. A zase chyba obrany, vypuštěný souboj a soupeř vede 3:4. Na 4:4 vyrovnal náš střelec turnaje Pavel Pernica po nahrávce Robina Kratochvíla - 4:4. Těsně před koncem jsme si opět nepřebrali hráče a jeden neatakovaný protihráč v klidu vstřelil vítěznou branku a my jsme tak prohráli 4:5. Tímto zápasem pro nás turnaj skončil.

  Pernica P. (Pantůček J.), Kratochvíl R. (Pantůček J.), Pernica P. (Chemčuk M.), Pernica P. (Kratochvíl R.)
  NA TURNAJI
  1. Pernica Pavel 7+3 (10)
  2. Pantůček Jiří 2+4 (6)
  3. Kratochvíl Robin 2+3 (5)
  4. Chemčuk Míra 1+2 (3)
  5. Čada Zdeněk 1+1 (2)
  ZHODNOCENÍ TURNAJE: Turnaj se nám moc nepovedl, výkony nebyla až tak špatné. Hra dopředu byla velmi kvalitní, chybělo nám štěstí při zakončení. Naopak obranná hra byla dost špatná. Nedokázali jsme si přebírat a obsazovat hráče. Před utkáním jsme si to rozebírali, nepomohlo to. Turnaj vyhrál tým Zborovců, který ve finále porazil tým A je to! Turnaj prověřil našeho nového brankáře Jakuba, který na turnaji potvrdil kvalitu.
  Velmi dobře zahrál Pavel Pernica, který vstřelil 7 branek. Nedařilo se pokrýt hráče v obranné hře.

11. 2. 2011   kAkIn