Nick:
Návštěvy: 952547
On-Line: 17
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Sobota 6. 2. 2010
Milckův memoriál

V sobotu 6. 2. 2010 jsme se opět zúčastnili tradičního halového turnaje Milckův memoriál.Na trunaji jsme se sešli v sestavě Milan Musil, Zdena Čada, Míra Chemčuk, Ivoš Konečný, Libor Kimeš (posila), Míra Stloukal a Luboš Kakáč.

V ranních sobotních hodinách jsme se nalosovali do skupiny B, kde s námi byly týmy AC Koruna, Beercastle, Větrník Adamov. Ve skupině A byla družstva SK R.Ú.M., Zborovce, Holešín, Kdyžtak jenom. Jelikož se pořádající tým nesešel na první zápas, hrála se skupina B a to znamenalo, že jsme první zápas na turnaji začínali my s týmem AC Koruna.

 
AC Koruna - SK JKP Olešná 1:4 (0:0)
V tomto zápase jsme se první půlku sehrávali, měli jsme jen dva hráče na střídání, takže jsme chtěli pravidelně střídat, aby jsme celý turnaj v pohodě vydrželi. Ivoš Konečný bude naší posilou i pro okresní soutěž, takže naším zájmem bylo ho co nejvíce vyzkoušet. Libor Klimeš za nás již na tomto turnaji v minulosti hrál, nyní trénuje B družstvo FK Blansko v kopané. Ve druhé půlce jsme do soupeře vlítli, jendoznačné jsme byli lepší, nakonec jsme vstřelili čtyři branky, Milan Musil předvedl svoji fazónu.

  Chemčuk M. (Klimeš L.), Chemčuk M. (Kakáč L.), Čada Z. (Konečný I.), Klimeš L. (Konečný I.)

 Druhý zápas jsme sehráli s týme Beercastle, který hraje blanenskou ligu malé kopané.

Beercastle - SK JKP Olešná 1:8 (0:5)
Ve druhém našem zápase na turnaji jsme narazili na Beercaastle, ihned od začátku jsme se do nich zakousli, byl to velmi slabý tým, ikdyž hráče tam neměl špatné, oproti nám působil jako zpomalený film. V poločase jsme vedli již o pět branek, ve druhé půlce jsme ještě branky přidali, mnoho šancí jsme zakončili velmi nedůrazně, skóre mohlo být dvakrát tak vyšší.

  Čada Z. ( Konečný I.), Kakáč L. (Konečný I.), Chemčuk M. (Stloukal M.), Kakáč L., Čada Z. (Kakáč L.), Klimeš L. (Čada Z.) Kakáč L (pok. kop), Klimeš L. (Kakáč L.)

 
SK JKP Olešná - Větrník Adamov 2:1 (1:0)
V posledním utkání ve skupině jsme narazili na Větrník Adamov, mužstvo bylo velmi kvalitní. My jsme se dostali do vedení, ve druhé půli jsme náskok zvýšili, Adamovu se podařilo těsně před koncem snížit na rozdíl jedné branky. V hale jsme již měli fanclub, dva mladí kluci, kteří se strali o časomíru a zapisování střelců nás každý zápas velmi hlasitě povzbuzovali (viz. foto).

  Konečný I. (Kakáč L.), Konečný I.
Skupina A - pořadí: 1. SK R.Ú.M. 5:3 6 bodů, 2. Zborovce 10:7 4, 3. Holešín 4:5 4, 4. Kdyžtak jenom 5:10 3 body.

Skupina B - ostatní zápasy: AC Koruna - Větrník 0:0, AC Koruna - Beercastle 8:4, Větrník - Beercastle 6:3.

Skupina B - pořadí: 1. SK JKP Olešná 14:3 9 bodů, 2. Větrník Adamov 7:5 4, 3. AC Koruna 9:8 4, Beercastle 8:22 O bodů.

 Ve čtvrtfinále jsme hráli se čtvrtým týmem ze skupiny A - Kdyžtak jenom.

SK JKP Olešná - Kdyžtak jenom 4:1 (2:0)
Soupeř byl na první pohled nefotbalový, ale kvality tam měl. My jsme ovšem ihned od začátku zabrali, nechtěli jsme nic nechávat na náhodě a v klidu jsme si šli za postupem.

  Čada Z. (Klimeš L), Klimeš L. (Konečný I.), Čada Z., Konečný I. (Klimeš L.)

 V semifinále na nás čekal velmi dobrý soupeř a to Zborovce.

SK JKP Olešná - Zborovce 5:1 (3:0)
Před tímto zápasem jsme se docela strachovali, protože soupeř měl v sestavě několik kvalitních fotbalistů. My jsme ovšem do zápasu šli s tím, že chce vyhrát a úpodle toho jsme také hráli. Soupeř hrál velmi tvrdě, my jsme jim to ovšem vraceli ve vstřelených brankách. Zborovce si proti nám vůbec neťukli, byly úplně bez nápadu na pořádnou akci.

  Klimeš L. (Stloukal M.), Konečný I., Kakáč L. (Stloukal M.), Klimeš L., Stloukal M. (Klimeš L.)
Ve druhém semifinále nastoupili proti sobě pořádající SK R.Ú.M. a Větrník, R.Ú.M. si na soupisku nepovoleně dopsal jendoho hráče - Libora Němce, tento pak dá se říct sám přehrál Větrník, když vstřelil asi tři branky a na další nahrával. My jsme po zápase toto reklamovali s tím, že jsme si mysleli, že Libor Němec tedy nenastoupí proti nám ve finale. Ovšem opak byl pravdou.


 
FINÁLE

SK JKP Olešná - SK R.Ú.M. 2:7 (0:4)
Za soupeře tedy nastoupil i Libor Němec, my jsme proti jeho hře neměli sebemenší šanci uspět, jelikož už jsme byli za celý den dosti unavení. Libor si s námi dělal co chtěl, sám opět vstřelil asi tři branky, na spoustu dalších ještě nahrál. My jsme již po poločase rezignovali, neměli jsme síly na odpor. Nebýt Libora, pořádající tým by se do finále vůbec nedostal. Oni to moc dobře věděli, sami se nám po turnaji omluvili, že to nebylo zrovna sportovní. Po porážce 2:7 jsme se umístili na druhém místě.

  Konečný I., Konečný I. (Čada Z.)

 ZHODNOCENÍ TURNAJE Turnaj byl organizačně zvládnut moc dobře, pivečko chutnalo, klobásky byly velmi dobré. Rozhodčí pískali v klidu - jak kdy, nedošlo k žádným konfliktům. Jako příprava to pro nás mělo určitě přínos, zkoušeli jsme, jak bude hrát Ivoš Konečný, Od prvních minut bylo jasné, že to bude velmi kvalitní posila. Na turnaji jsme byli jednoznačně nejlepším týmem, předváěli jsme super hru. Finále rozhodl nastoupivší Libor Němec, který tím pádem ovlinil celý turnaj. My jsme hráli od začátku se dvěma hráči na střídání, na soupisce jsme měli ještě napsaného Jirku Pantůčka, kdyby náhodou dorazil. Takto to měli udělat i pořádající, bylo by vše v klidu. Každopádně turnaj to byl kvalitní, rádi přijdeme i další rok, pokud nás pozvou. Nejlepším brankářem byl po zásluze vyhlášen Milan Musil, který podal neuvěřitelný výkon a v zápasech nás podržel. Díky němu jsme obdrželi tak málo branek.
POŘADÍ NA TURNAJI - PRVNÍ ČTYŘI MÍSTA
  1. SK R.Ú.M
  2. SK JKP OLEŠNÁ
  3. ZBOROVCE
  4. VĚTRNÍK ADAMOV
  NA TURNAJI
  1. Konečný Ivoš 6+5 (11)
  2. Klimeš Libor 6+4 (10)
  3. Kakáč Luboš 4+4 (8)
  4. Čada Zdena 5+2 (7)
  5. Stloukal Míra 1+3 (4)
  6. Chemčuk Míra 3+0 (3)

  Nejlepší byl Milan Musil, v mnoha okamžicích podržel. Výborně zahrál Konečný Ivoš a ostatní však hráli také velmi dobře..

Všechny fotky můžete shlédnout ...  ZDE  ...

9. 2. 2010   kAkIn