Nick:
Návštěvy: 952778
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

06.10.2019 22. kolo III. VM-Izolace ligy
SK JKP Olešná - FC Lysice
1:5 (1:2)

V neděli jsme na domácí zápas přivítali tým FC Lysice, což byl velmi těžký soupeř. Čekali jsme, že jich přijede málo, protože hodně hráčů mělo během sezóny zdravotní problémy. Nakonec jich bylo více jak nás.

V nedělní ráno bylo docela zima, i přesto, že sluníčko již krásně hřálo. Od začátku utkání bylo vidět, že nejsme ve své kůži, hodně jsme ztráceli míče. Málo jsme běhali. I tak jsme se dostali do vedení, když po přihrávce Davida Kučery přesně zamířil do sítě Zbyňa Štěpánek -  1:0. To však bylo z jeho strany vše. Lysice opticky působili lepším týmem. My jsme ztráceli míče, určitě jsme do zápasu nedali to, co bychom měli. Bylo to od nás nemastné, neslané. Hosté měli větší chuť vyhrát. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Tak málo stačilo, aby soupeř vstřelil gól, první akce, vyrovnáno  1:1. My jsme měli další akce, šance, ale nic nedáme. Soupeř jedna dvě přihrávky, střela, branka -  1:2. Poločas 1:2..

Druhá půlka to stejný. Náš výkon nic moc, sice šancí víc jak soupeř, ale ... Hráči Lysic nahrávka, narážečka, střela a gól -  1:3. Zbyňa Štěpánek několik šancí, mohl skórovat do prázdné brány, nedal. V tomto zápase byl sobecký, nenahrával, zakončoval. Ale špatně. Když měl přihrát do lepší příležitosti, střílel. Měl asi 3 jasné šance, když dostal přihrávku do prázdné brány, nedal. A soupeř toho využil. Víťa Štěpánek si ani nesáhl na míč a další branka -  1:4. Všechno stejný scénář. Nahrávka, narážečka, gól. Pátý gól stejný - 1:5. Zbyňa Štěpánek prošel, měl možnost nahrát před prázdnou bránu Luboši Kakáčovi, raději střílí, gólman vyráží, stejně jako v předchozích případech. Odražený míč odskočil k Lubošovi Kakáčovi, ten si rychle zpracoval, střílí a míč končí na tyči. Luboš Kakáč přihrává Zbyňovi Štěpánkovi do vápna má prázdnou bránu, ale střílí jen do boční sítě. Do konce zápasu se už na výsledku nic nezměnilo, prohráli jsme nešťastně  1:5. Soupeř prostě proměnil všechny šance, my jsme nedali nic.

Hosté byli velmi kvalitním týmem, my jsme sice měli více šancí, ale góly dávali oni. Proměnili všechny šance, takže statistik zápasu byl měl radost. My jsme nedali jistých 8 branek. Naše nasazení bylo o dost menší než u soupeře. Ale i takové zápasy přicházejí.

  Pochválit musíme Vaška Recha, který za tým opravdu jako jeden z mála bojoval.

  Jako nejhoršího hráče musíme zvolit Zbyně Štěpánka. Sice dal gól, ale neproměnil ani jasné šance, mohl opakovaně přihrát do lepší pozice jinému, místo toho zakončoval. Tentokrát to nebyl výkon pro tým jako v Deštné.

 Zbyňa Štěpánek (David Kučera).

Hráči:

 Štěpánek Víťa


 Kučera David

 Chemčuk Míra

 Čada Zdeněk

 Földvary Fero starší

 Šimeček Mára (C)

 Rech Vašek


 Novotný Jura

 Štěpánek Zbyňa

 Kakáč Luboš

 Valoušek Zdeněk.


16.10.2019   kAkIn