Návštěvy: 726351
On-Line: 41
Poslední zápas: 22. kolo V. ligy SK JKP OLEŠNÁ - Orel Rock Boskovice 10:1 (3:0) Pořadí v tabulce V. ligy:  3. místo  skóre 86:41   bodů: 46

02. 09. 2017 15. kolo V. ligy
FC Lysice - SK JKP Olešná
4:2 (3:0)

Na zápas 15. kola V. ligy do Lysic s námi již odcestovali tři noví hráči, kteří ještě před tímto zápasem do hry nezasáhli. Jedná se Zdenka Vacha, Hynka Jarůška a Tomáše Vacha. Do Lysic na umělku odjela dosti silná sestava. Leč začátek utkání tomu neodpovídal. Domácí byli lepší, do poločasu vedli 3:0. A to ještě Kubas Haresta v bráně několik šancí chytil. Poločas 3:0.

Ve druhé půlce se karty obrátily, my jsme měli více ze hry, spoustu šancí. Z asi 20 šancí jsme proměnili pouze dvě. Snížili jsme na rozdíl jedné branky. Soupeř ze dvou šancí jednu proměnil a opět zvýšil vedení na 4:2. My už jsme žádnou brankou nepřidali, takže na světě byla další bodová ztráta. Zápas skončil 4:2.

Když nebudeme proměňovat naše šance, nebudeme vyhrávat.

V tento zápas nemůžeme žádného hráče ohodnit hvězdičkou.

Kučera (Novotný), Šimeček (Vach T.).

Hráči: Haresta Kubas – Čada Zdena, Vach Zdena, Kučera David, Földvary Fero, Jarůšek Hynek – Novotný Jiří, Šimeček Mára a Vach Tomáš.