Nick:
Návštěvy: 1073156
On-Line: 19
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

07. 05. 2017 4. kolo V. ligy
SK JKP Olešná – FC Lysice
4:2 (1:2)


 Předchozí vítězství náš tým nahecovala a účast to dnes potvrzovala, v bráně Kubas Haresta, v poli David Kučera, Míra Chemčuk, Mára Šimeček, Jura Novotný, Vašek Rech, Fero Földvary a Ali Halva. Zdena Čada se s sobotu omluvil, vlezla na něj viróza.


 Trávník pokropen lehkým deštíkem a kolik komplikací nadělal v první půlce, mračna se na nás stahovala. Odkop z obrany se odrazil přímo k soupeři a inkasovali jsme první gól utkání - 0:1. Soupeř hrál velice aktivně a důrazně, naše šance byly spíše sporadické, avšak při autu Davida Kučery se ve skrumáži nejlépe zorientoval Mára Šimeček a stav utkání se srovnal na 1:1. Ještě do půlky nám Lysice zasadily ránu v podobě gólu na 1:2, když jsme hráli laxně ve středu hřiště a namazali soupeři na poměrně snadný gól. Poločas 1:2.


 O přestávce se vyjasnilo, což vlilo novou krev do žil, začali jsme lépe napadat - hrát důrazněji. Naše aktivita sklízela své ovoce, po odraženém míči se do toho opřel Fero Földvary a přízemní střelou k tyčce srovnal na 2:2. Naše sebedůvěra rostla, ve výhodných pozicích se ocitlii postupně Mára Šimeček, Vašek Rech či Jura Novotný. Posledně jmenovaný strhl utkání na naši stranu po skvělé přihrávce Fera Földvaryho, následná chytrá teč před gólmanem znamenala gól na 3:2. Lysice ovšem nic nevzdávaly a hrozily z brejků, nebezpečné auty do brány v pohodě kryl Kubas Haresta. Nervózně jsme vyhlíželi konec utkání, až nás definitivně uklidnil Ali Halva, který po přihrávce Davida Kučery uklidil míč sám před gólmanem k levé tyčce. Zasloužené 3 body pro útok na špici, v příštím kole nás čeká výlet do Šerkovic.

Nezbývá než pochválit celý tým za přístup k utkání, je velice složité vypíchnout nejlepšího hráče, ale hodně práce odvedl David Kučera v obraně a nahrál na 2 góly. I díky němu si tým drží nízký počet obdržených gólů.

  Nejlepším naším hráčem byl David Kučera.

 Šimeček (Kučera), Földvary, Novotný (Földvary), Halva (Kučera).

Hráči: Kubas Haresta - David Kučera, Fero Földváry, Míra Chemčuk, Vašek Rech - Jirka Novotný, Marek Šimeček a Aleš Halva.

08. 05. 2017   Daniel