Nick:
Návštěvy: 952779
On-Line: 16
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

20. 4. 2011 13. kolo IV. ligy
LPP Lhota u Lysic - SK JKP Olešná 10:4 (3:1)

V sobotu jsme jeli na umělku do klece, kde své domácí zápasy hraje Lhota u Lysic. V prvním zápase jsme od tohoto týmu dostali devítku, takže se nebylo čemu divit, když na zápas dorazilo jen sedm lidí, tedy jeden na střídání. Luboš Kakáč byl v zaměstnání, stejně by pro zranění nehrál, David Mikač měl pracovní úkoly a Míra Chemčuk byl stále na dovolené s rodinou. Ostatní se bez omluvy nedostavili.

Domácí na nás docela vlítli, již v páté minutě to bylo 1:0. Potom se dlouhou dobu žádnému týmu nedařilo přesně zakončit, až Michal Feilhauer po přihrávce Míry Stloukala vyrovnal - 1:1. Dále se hrálo na obě brány. Soupeř byl velmi nebezpečný, ale nic jiného jsme také očekávat nemohli, když vede IV. ligu bez prohry a s velmi dobrou produktivitou. Kuba Haresta v brance se činil. Pochytal spoustu střel, na jednu ale neměl a tak šel soupeř do vedení - 2:1. Na konci první půlky předvedli domácí hráči úžasnou akci, při které nás doslova rozebrali, a bylo to 3:1.

Do druhé půlky jsme šli s tím, že se pokusíme s výsledkem něco udělat, ale nikdo neočekával zázraky. Kuba v naší bráně opět čaroval, ale již čtvrté brance zabránit nemohl. K míči se zanedlouho dostal Fero Földvary a od lajny těsně za polovinou hřiště šel směrem k bráně soupeře, vystřelil po zemi a jeho nádherná střela se zastavila až v síti - 4:2. Jenže soupeře to povzbudilo a ihned kontrovali na 5:2. Zrovna probíhala 7. minuta druhé poloviny zápasu, kdy Michal Feilhauer špatně došlápl, vyhodil si koleno a bylo zle. Věděli jsme, že už v tomto zápase dohrál. My jsme tedy museli hrát bez střídání, což se proti tomu soupeři na jeho hřišti hrát rozhodně nedá. Fero Földvary si zopakoval jeho předešlou akci, opět šel sám na bránu a snižoval na 5:3. Pak Jirka Pantůček nahrával Mírovi Stloukalovi a ten snížil na 5:4. Tento výsledek by nám určitě stačil. Ale my jsme chtěli vyhrát ... Jenže pak ... Naši hráči už prostě nemohli. Hra bez střídání už byla znát. Soupeř se do nás ještě více zakousl, byl dost překvapen naším snížením na rozdíl jedné branky, tak začalo jeho neúnavné tažení na naši bránu. Únava se podepsala už i na výkonu Kuby v bráně, který v zápase do současné doby vychytal nespočet střel. Následoval rychlý sled gólů - 6:4. Po chybě Míry Stloukala v obraně to bylo 7:4. Pak už jen 8:4, 9:4 a 10:4. Tím pro nás zápas rychle skončil a my jsme se mohli domáhat pouze odpískání konce zápasu. Konečný výsledek 10:4.

Do Lhoty jsme jeli s tím, že nemáme co ztratit. Tento tým dává každému více jak pět branek, do současné doby nepoznal hořkost porážky. Je smutné, že jsme tam jeli jen s jedním hráčem na střídání. Výborně zachytal opět Kuba Haresta, chytil nespočet střel a nebýt jeho zákroků, asi bychom se dostali s obdrženými góly někam daleko za dvacet. Co nás však velmi trápí, není ani tak výsledek, ale zranění Michala Feilhauera, který je pro nás klíčovou postavou ve hře o záchranu IV. ligy. Doufáme, že se dá do pořádku a bude moci pokračovat ve hře v dalších zápasech.

  Feilhauer (Stloukal), Földvary 2, Stloukal (Pantůček)

  Nejlepším hráčem by se slušelo zvolit Kuby Haresty, který opět velmi dobře zachytal.

Zápas odehráli tito hráči: Jakub Haresta, Földvary Alfréd, Čada Zdena, Svoboda Jiří, Pantůček Jiří a Stloukal Míra.

21. 08. 2011   kAkIn ze zápisků Alči