Nick:
Návštěvy: 1021616
On-Line: 26
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

30. 6. 2010 4. kolo poháru
LPP Lhota u Lysic - SK JKP Olešná
6:1 (4:0)

Ve středu 30. 6. 2010 jsme odehráli na umělém povrchu ve Lhotě u Lysic 4. kolo poháru, kde na nás čekal jasný favorit a to tým LPP Lhota u Lysic. Do naší brány se postavil Jára Turbák, kterého jsme museli před zápasem dopsat na soupisku, jelikož náš brankář jaksi nemá zájem chodit na zápasy. Od začátku utkání na nás soupeř vletěl, měl jasnou převahu, s míčem si rozuměl více jak my. Umělý povrch nám nesedí, míče jsme nedokázali zpracovat. Velikost hřiště byla také velmi nezvyklá. V první půlce jsme dostali čtyři branky. Nejvíce nám dělal problémy jejich mladík, přes kterého šly všechny akce. Až později jsme zjistili, že hraje velkou kopanou za Jihlavu, tudíž druhou ligu. Opravdu to byl velmi kvalitní hráč.

Ve druhé půli soupeř zvolnil, my jsme se snažili jej napadat ihned po rozehrávce, dostávali jsme se do zakončení, ale jejich brankář chytal velmi solidně. Soupeř nám dal ještě dvě branky, my jsme dokázali vstřelit pouze jednu, kdy si to rozťukali Pantůček s Čadem, posledně jmenovaný z blízka překonal jinak velmi dobře chytajícího brankáře.

I přes prohru se nemusíme stydět za náš výkon, soupeř byl jasně lepší. Měli tam hodně fotbalistů z velké kopané, velikost hřiště jim také nahrávala. Čtvrté kolo bylo pro nás velkým úspěchem, zastavili jsme se před branami finále.

 Čada (Pantůček)

  Nemůžeme zvolit nejlepšího hráče, velmi kvalitně pískal rohodčí - pan Nejez

Zápas odehráli tito hráči: Trubák Jára, Fero Földvary, Chemčuk Míra, Pantůček Jiří, Čada Zdeněk, Kakáč Luboš, Klimeš Dan.

11. 8. 2010   kAkIn