Návštěvy: 819120
On-Line: 25
Poslední zápas: 4. kolo III. VM-IZOLACE ligy SK JKP OLEŠNÁ - BC-Červánky Rájec 5:0 (1:0) Průběžné pořadí:2. místo, skóre 14:7, 9 bodů

2. 8. 2008 12. kolo 3. ligy
FK Louka - SK JKP Olešná
5:4 (5:2)

K dalšímu zápasu jsme zajeli v sobotní podvečer na krásný stadionek do Louky, kde na nás čekal pravidelně sestřižený pažit. Hřiště bylo velmi dobře upraveno, jedinou chybičkou byla malá šíře. Jelikož je čas dovolených, tak nás bylo pouze osm, což znamenalo dva hráči na střídání. Kopecký, Jurik odjeli na dovolenou, Novotný, Čada nemohli hrát kvůli zranění.

Ihned od začátku bylo jasný, že to na tomto hřišti nebudeme mít vůbec jednoduché. Soupeř se do nás pustil, my jsme se však snažili jeho snahu eliminovat. Bohužel netrvalo dlouho a už jsme prohrávali 1:0. O malinkou chvilku později to bylo již 2:0. A následovala další branka a bylo to již 3:0. Poté se nám podařilo zásluhou Mikače po nahrávce Klimeše snížit, ale soupeř ihned odpověděl zvýšením náskoku. Pak přišla střela skoro od poloviny hřiště, kdy se míč před Pavlem Kotlánem odrazil od země a změnil směr, na to ovšem Pavel nestačil zareagovat a míč si smolně zasunul do brány. Zanedlouho se odhodlal ke střele Pantůček, míč se před gólmanem odrazil ještě od Dana Klimeše a bylo to zase o něco veselejší. Do poločasu jsme měli ještě hodně šancí, za zmínku stojí ta, když Pantůček krásně vyslal středem Kakáče, ten se ocitl sám před gólmanem, ale snažil se to dát ještě na nabíhajícího Pantůčka, ale nahrávka neměla razanci a obránce ji stačil zblokovat. Poločas skončil výsledkem 5:2.

O přestávce byla dost hlučná debata, jak do nich musíme zajet a zkusit otočit výsledek. Když oni mohli dát během osmi minut pět branek, tak my jsme na to měli ještě celých 35 minut. Opravdu jsme do druhého poločasu vstoupili aktivně, zatlačili jsme soupeře na jejich polovinu, pokud se soupeř dostal do šance, tak si obrana s naším brankářem vždy poradila. Akcí na naší straně bylo dost, vyložených šancí taktéž. Trefili jsme asi šestkrát tyč, dvakrát břevno, ale smůla zůstala stále přilepená na našich kopačkách. Akci rozehrál Pantůček, kdy na polovině do útoku vyslal Kakáče po levé straně, ten se uvolnil do středu hřiště a přesnou přízemní střelou k levé tyči snížil na 5:3. Pak na pravé straně rozehrál Kakáč na Mikače, ten krásně posunul do lajny na levé straně pro Dana Klimeše, ten nádherně přihrál před bránu Mírovi Stloukalovi a od něj míč doputoval až za brankovou čáru. Stále bylo ještě o co hrát, výsedek byl 5:4 a dost času na vyrovnání.

Stále jsme pokračovali v aktivní hře, tlačili jsme se do útkou, ale zakončení nám dělalo velké problémy. Několikrát utekl po levé straně Míra Chemčuk, ale jeho střele vždy chyběly centimetry k vytouženému gólu. Párkrát jsme ještě ohrozili bránu, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Utkání tak skončilo těsnou výhrou soupeře 5:4. Musíme pochválit rozhodčího, který až na menší upísknutí celý zápas zvládl s bravurou.

Mikač (Klimeš), Klimeš (Pantůček J.), Kakáč (Pantůček J.), Stloukal (Klimeš)

Zápas odehráli tito hráči:

Kotlán Pavel  tři branky padají na jeho vrub, ve druhé půlce neměl problémy a rychle rozehrával

Míra Chemčuk  snažil se tvořit, běhal, několikrát vystřelil, chyběla přesnost

David Mikač  podal opět velmi dobrý výkon, v obraně bezchybný, snažil se i dopředu

Alfréd Földvary  snažil se, měl nekolik dobrých obranných zákroků, ale několikrát udělal chybu, stále se snaží hrát vrchem

Luboš Kakáč  snažil se tvořit hru, pomohl v obraně, zkazil několik jednoduchých nahrávek

Jiří Pantůček šel do utkání s tím, že ma problémy s nohou, snažil se tvořit, pomáhal v obraně