Nick:
Návštěvy: 951932
On-Line: 6
Poslední zápas: 11. kolo II. ZEAS ligy FC Microtex Lomnice - SK JKP OLEŠNÁ 5:4 (3:1) Další zápas:  12. kolo neděle 06.09.2020 v 10:00 hod. SK JKP Olešná - AJETO Adamov   

Neděle 23.06.2019 13. kolo III. VM-IZOLACE Ligy
SK JKP Olešná - M.K. Louka
9:1 (7:0)

Na poslední zápas jarní části III. ligy k nám na travičku do Šebrova zavítal obávaný soupeř, M.K. Louka, který si říká Kanárci, po vzorů fotbalových kouzelníků z Brazílie. Dorazili v hojném počtu, mladí kluci, mezi ně proklouzlo i pár starších borců. No, bylo jich jak na velký fotbal. Nás bylo akorát, 8 do pole. Do brány se postavil tuto sezónu spolehlivě chytající Víťa Štěpánek.

Začátek zápasu opět patřil nám. Hned ve 3. minutě přihrával Jura Novotný na Máry Šimečka a bylo to - 1:0. O nějakou minutku později David Kučera našel Zdeny Vacha a vedli jsme už -  2:0. Třetí branku přidal Jura Novotný, když Míra Chemčuk nepřesně střílel a Jura Novotný nastavil nohu -   0:3. Hned jsme si připomněli minulý zápas, když jsme ve Lhotě Rapotině vedli brzo 3:0, nakonec jsme zápas ztratili 5:6. To jsme ale v žádném případě nechtěli. Pokračovali jsme dál v naší hře, soupeř se snažil hrát, ale my jsme byli agresivnější a hlavně se nám dařilo proměňovat šance. Míra Chemčuk pak uvolnil Jury Novotného, jeho střela se odrazila od jedné tyče ke druhé a ven. Míra Chemčuk podržel vysoký a dlouhý míč, ten se odrazil k Lubošovi Kakáčovi, ten na dlouhou nohu překvapil obránce i brankáře a bylo to -  4:0. Soupeř opravdu hrál velmi dobře, ale prostě neměl svůj den. Nám se zase naopak velmi dařilo. Akce Mára Šimeček na Míry Chemčuka, ten posílá na Jury Novotného, Jura Novotný zvyšuje na -  5:0. David Kučera z lajny přihrál přes šířku na Zdeny Vacha, ten zvyšuje naše vedení na -  6:0. Soupeř má několik šancí, ale vždy končí na velmi dobře chytajícím Víťovi Štěpánkovi. Na 7:0 zvyšuje David Kučera, míč se k němu dostal z výkopu. Končí první půlka a soupeř má o čem přemýšlet. My chceme hlavně dál pokračovat ve své hře, nedopustit, aby soupeř mohl vstřelit branky, šance na to měl, když jsme mohli my vsítit za 30 minut 7 branek, tak tento soupeř má na to, aby to zvládl také.

Ve druhé půlce se hrál velmi dobrý fotbal od brány k bráně. My jsme se snažili o ohrožení branky z odkopu od naší brány. Hosté měli několik střel, ale Víťa Štěpánek reflexivně zasáhl. Dvojitá výměna míče mezi Márem Šimečkem a Jurem Novotným, nakonec branku střílí Jura Novotný -   8:0. Ale i soupeř se dočkal, krásnou a rychlou střelou z pravé strany překonal našeho brankáře - 8:1. My jsme ale odpověděli. Zdena Čada potáhl míč, vyčkal na příhodný okamžik a mezi dvěma hráči posunul na nabíhajícího Máry Šimečka, který si vychutnal brankáře -  9:1. Do konce zápasu už branka nepadla, my jsme měli ještě další šance, soupeř také. Nás podržel hlavně ve druhé části Viťa Štěpánek.

Velmi dobrý zápas od obou. Bohužel hosté neměli svůj den, nám se podařilo hlavně v první půlce dát branku snad z každé šance. Hosté hráli velmi dobře. Uškodil jim velký počet hráčů na střídání.

 Nás nejlepší hráč byl určitě Víťa Štěpánek. Jinak celý tým zahrál velmi dobře. Jura Novotný v zápase dosáhl hattricku.

 Mára Šimeček (Jura Novotný), Zdena Vach ( David Kučera), Jura Novotný (Míra Chemčuk), Luboš Kakáč (Míra Chemčuk), Jura Novotný (Míra Chemčuk), Zdena Vach (David Kučera), David Kučera, Jura Novotný (Mára Šimeček), Mára Šimeček (Zdena Vach).

Hráči: Štěpánek Víťa - Chemčuk Míra, Földvary Fero, Kučera David, Čada Zdena, Vach Zdena - Novotný Jura, Šimeček Mára, Kakáč Luboš.

15.07.2019   kAkIn